Invázió

Invázió

Invasion

1. évad (2021) - 10 epizód
2. évad - 10 epizód

Egy idegen civilizáció inváziója több szemszögből elmesélve; a sorozat H.G. Wells Világok harca című művéből merített ihletet.

(Hupka Adrián)

Premier: 2021.10.21. | Apple TV+ (2021.10.22.)

2023.10.11 Lóri Ádámcsik

Jobb is lehetett volna

Jól indult... aztán unalmas... még unalmasabb... utána izgalmas... az utolsó előtti két rész nagyon jó... az utolsó rész nagyon unalmas. Le is írtam, azt hiszem. Kár érte.

2021.11.06 Robinson76

Sajnos ez nem győzött meg...

Az elején egy öt szálon futó, a világ öt különböző táján élő átlagos ember története bontakozik ki. Nos, a gond csak annyi, hogy számomra ezt nagyon lassan, kicsit nyögvenyelősen teszik a széria készítői. Fogalmazok inkább úgy, hogy alaposan megalapoznak az esetleges inváziónak, mert az első részek alapján csak feltételezheti a néző, hogy egyszer majd valami lesz... Az alaptéma tehát korántsem volt rossz, csak nem a legjobban használták ki a rendelkezésre álló játékperceket, és ezért nem tudott rendesen kibontakozni a széria, így a manapság látható sorozatdömpinget tekintve a kasza mellett döntöttem.

2023.08.03 harnas1207 Nézhetetlen

Lebilincselő! Izgalmas! Magával ragadó! Minden rosszakarómnak ajánlom! Iskolapéldája a modern filmvilág betegségeinek!

2021.11.28 BÉLA Nézhetetlen

Vontatott, unalmas!

Eddig 8 részt láttunk, talán 20 perc esemény volt benne. Tömören ez egy dögunalmas sorozat.

2021.12.20 Nagy Tímea

Megéri megnézni!

Nálam nem lesz toplistás sorozat, de tetszik. Jó lett, érdekes, izgalmas. Sok 21. századi klisé van a történetben, de ha tovább lép az ember a tipikus homoszexualitással, faji előítélettel és hierarchikus elnyomással kapcsolatos érzésein (ha vannak neki), és azon a tényen, hogy már megint érzékenyíteni próbálnak bennünket (de hova már, meddig még és minek?), akkor még élvezhető is, ahogyan a több szálon futó cselekmények kibontakoznak. A sorozat néhány rész után kinövi a kliséket, és ekkor már egy valóban érdekes sci-fit kapunk.