Azazello   2020. 09. 18.

16+

Megfogott. Okos film, de eszementül hátborzongató. Érdekes hogy eddig nem láttam rá IMDB "Parents Guide" minősítést Európából csak a tengerentúlról. Szerintem mindenképpen 16+ karikás a sorozat.

Atrexx   2020. 08. 28.

Még csak az első három részt láttam, de azok alapján engem kilóra megvett. Wow, egészen zseniális minden szempontból. Ha tehetném, bedarálnám az egészet egy délután alatt, de hát nem a Netflixen vagyunk. :)

misike01   2020. 08. 29.

Na ettől a sorozattól tényleg leesett az állam. Ridley Scott szerintem végre ismét megtalálta a hangját, és összehozott valami egészen páratlant. Nem volt még ilyen sci-fi sorozat a tévében.

milefoton   2020. 08. 27.

Eléggé felhájpolták ezt a sorozatot, Scott, Filmmel, HBO, vártam már, hogy lássam, mi van a marketinggépezten túl, de szerencsére azt mondhatom, hogy sikerült a sorozatnak felnőni a várakozásokhoz. Pazar látványvilág, nagyon izgalmas atmoszféra egy izgalmas pilot epizódban. Jöhet a többi!