Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

TomÁcs   2018. 04. 26.

Az elején kicsit felfoghatatlan, hogy akkor most mi is történik. Jó volt látni az apa-lány kapcsolat újbóli kivirágzását és hogy a karakterek meg tudtak bocsátani.

indingo   2018. 01. 06.

Az alapelgondolás tetszik, bár vannak benne furcsaságok. A nyomozós szál a múltban és a jelenben egész jól kidolgozott és a szerelmi szálak sem zavaróak. Kellemes aláfestő zenék vannak benne.

alexxx   2016. 03. 10.

Végre egy eredeti ötlet. Nagyszerűen megkreált cucc, jó zenékkel, szereplőkkel. Alig várom a következő részeket, egyelőre az elsőnél tartok...

MMcFly2015   2017. 01. 30.

Hát vége lett a 13 résznek, így van miről beszélni. A 2000-ben készült Frequency film mai napig a kedvencem, így nem volt kérdés, hogy a róla készült sorozatot is elkezdem nézni. Az első része kifogástalan, teljesen meghozta a kedvem, és hű maradt a filmhez. A részek előre haladtával külön ki kell emelni, hogy a pillangóhatás miatt megváltozott szálakat jól kezelték. Volt egy rész amiben három különböző szálon láthatjuk a nyomozást. Az egyik '96-ban, a másik 2016-ban, a harmadik pedig a régi (már nem létező) 2007-ben, ami csak a lány emlékeiben van. Tátott szájjal bámultam, ez zseniális ötlet, ilyen részletesen a filmben nem volt idő kitérni az idősíkokra. Sajnos aztán olyan érzésem támadt a sorozat vége fele, hogy egyetlen gyilkos után nyomozunk, és részekről részekre nyúzzák a témát, ami néhol átment unalomba. Az utolsó részek izgalmasak, de a sorozat közepén erősen érződik, hogy nem csak nyomozásról szól, hanem romantikus és családi dráma is lapul a történetben. Soundtrack nagyon jó, minden epizód utolsó perceiben hallhatunk egyet, ami illik az adott jelenethez. Annyi mégis bosszant, hogy csak részben zárták le a sorozatot, az évadzáró számomra gyengére sikerült, és nyitva hagyták a lehetőséget a második évadra, amiről egyenlőre nincs hír, hogy egyáltalán lesz-e. Mindenesetre heti 1 alkalommal hozta a kellő izgalmat, de még mindig azt mondom, hogy a filmet látni kell, ezt meg csak akkor, ha egy kicsit jobban bele akarunk merülni az alaptörténetbe.

Buffy   2016. 08. 04.

Szerintem csapnivaló az alaptörténet, látszik, hogy már nem nagyon tudnak mit kitalálni. Csak a zenéje ér valamit, bírom az Oasist.

Elizabeth Weinstein
Beth Lacke