A farkas gyermekei

Raised by Wolves

2024.01.08 Kövi Róbert

Hibás tartalom.

Szerintem a „hódítás” és „uralom” kifejezések nem igazán tükrözik a menekülés lényegét. Ettől függetlenül a film nekem nehezen emészthető, ami éppen ez által teszi különlegessé.

2023.02.08 JRD

3,5*

Ellentétes érzelmek viaskodtak bennem, miután megnéztem a sorozatot. Nagyon, de nagyon nehezen indult a történet. Volt egy-egy pillanat, amikor felpörögni látszott, de végül megmaradt a maga monotonitásában. Számtalan dirib-darab lógott a levegőben. Aztán egyszer csak puff, minden a helyére került egymás után, és végre élvezhetővé vált. Nem jelenthetem ki, hogy unalmas sorozat, ahogyan azt sem, hogy érdekfeszítő. De talán azzal a véleményemmel nem kockáztatok sokat, hogy azt mondom: nézd meg, és majd eldöntöd magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2020.11.04 MP170506

Nagyon érdekesen indult, tetszett maga a történet kezdetben, de a felétől úgy éreztem, hogy már semmitmondó lett, a vége, az utolsó rész pedig rettenetes.

2022.03.25 kabel

Látványos, allegorikus és meglepő

A történet keszekusza és túlgondolt, emellett túl sok történik véletlenül, mégis azon kevés sci-fi sorozatok egyike, ami tud újat mutatni, tud valami meghökkentőt létrehozni, és bár karakterei nem valóságosak, mégis izgalmas nézni tevékenységüket. Olyan ez, mint egy modern mítosz.

2020.09.25 jfruzsi97

Semmi nem történik benne. Jó, néhol van benne látvány, meg 1-2 érdekes dolog, de maga az egész lapos, unalmas. Pedig az előzetes alapján azt hittem, megéri. Néztem belőle jó pár részt, hátha, de ugyanaz megy benne végig, semmi sem történik.

2020.12.17 Robinson76

Sok hűhó semmiért...

Ebben az esetben sajnos azt kell írnom, hogy túlértékelt, agyon hype-olt szériáról van szó, amely nem találkozott az elvárásaimmal. Alapvetően többre volt hivatott, de ami benne volt, azt nem sikerült felszínre hozni. Vontatott, unalmas, lapos, a vége pedig olyan semmilyen. Átlagosnál semmi esetre sem jobb.

2020.11.15 stevepisti

Jó képi világ, érdekes karakterek, ötletes sztori. Túl vagyok az első évadon. Érdeklődéssel várom a másodikat.

2023.04.29 Frekvency Ferenc

Ez egy másik szint...nem a széles tömegek számára készült, különleges hangulatú és mély intellektuális tartalommal bíró, az emberi gondolatok, érzelmek, erények, bűnök széles skáláját felvonultató remek alkotás, és nagy szomorúsággal tölt el, hogy be... Több

2020.08.28 Atrexx

Még csak az első három részt láttam, de azok alapján engem kilóra megvett. Wow, egészen zseniális minden szempontból. Ha tehetném, bedarálnám az egészet egy délután alatt, de hát nem a Netflixen vagyunk. :)

2020.09.18 Azazello

16+

Megfogott. Okos film, de eszementül hátborzongató. Érdekes, hogy eddig nem láttam rá IMDB "Parents Guide" minősítést Európából, csak a tengerentúlról. Szerintem mindenképpen 16+ karikás a sorozat.

2021.04.30 taib

A látványvilággal és a történettel meg voltam elégedve egészen az utolsó részig, ott úgy tűnt, mintha elveszett volt az a bizonyos fonal, és már a kapkodás volt jellemző. Na de sebaj! Remélhetőleg a 2. évadban hasonló színvonal lesz, mint az első évad elején.

2020.08.29 misike01

Na ettől a sorozattól tényleg leesett az állam. Ridley Scott szerintem végre ismét megtalálta a hangját, és összehozott valami egészen páratlant. Nem volt még ilyen sci-fi sorozat a tévében.

2020.11.23 Zoltán Molnár Nézhetetlen

Ne nézd meg!

Végignéztem az első évadot, csak hogy elmondhassam, láttam, de sz@r. Feleslegesen kidobott idő, keress inkább mást! Imádom a sci-fiket, de az egész évadban kb. 15 perc, ami sci-fi, a többi párbeszéd és elmélkedés.

2020.08.27 milefoton

Eléggé felhájpolták ezt a sorozatot, Scott, Filmmel, HBO, vártam már, hogy lássam, mi van a marketinggépezten túl, de szerencsére azt mondhatom, hogy sikerült a sorozatnak felnőni a várakozásokhoz. Pazar látványvilág, nagyon izgalmas atmoszféra egy izgalmas pilot epizódban. Jöhet a többi!