indingo

1. évad (2021) - 7 epizód
2. évad - 3 epizód
3. évad (2023) - 7 epizód

Arséne Lupin kalandjai alapján készült sorozat. Nyomon követhetünk egy tolvajt Assane Diop személyében, ahogy bosszúhadjáratra indul apja és az igazságtalanságok miatt, amelyeket egy gazdag család követett el velük… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Franciaország
Premier: 2021.01.08. | Netflix (2021.01.08.)

2023.11.24 gyöngyi403895

Zseniális

Végig izgalmas, jár az agyad közben. Egyik évadot néztem a másik után. Omar pedig, mint mindig, nagyot alakít. Nálam abszolút 5⭐️!

2021.10.23 indingo

Omar Syn kívül azt szeretem a sorozatban, hogy nem húzzák, mint a rétestésztát. Pörög a sorozat, de nincsenek benne hatalmas túlzások, persze nem mondom, hogy minden hihető benne, de egy kedvelhető kis sorozat.

2021.10.16 TomÁcs

Omar Sy remek, mint mindig. Szerintem a sorozat sikere nagyban neki köszönhető. Voltak hibák a történetben, de egy izgalmas, helyenként humoros kis sorozat.

2022.05.11 JRD

Meg nem is

Szeretem is, meg nem is. Szórakoztatott is, meg nem is. Pörgős is, meg nem is. Egy viszont tuti. A főszerepre tökéletes választás volt Omar Sy. (A magyar hangjáról meg ne is beszéljünk.) „A francia Ocean’s film”, nekem ez jutott eszembe. Aki ismeri Arsène Lupin kalandjait, az tudja, hogy ez a sorozat azért el-elrugaszkodik attól, mégis méltó újragondolása volt a híres tolvaj történetének. És valljuk be, kevés modernizálás, újítás sül el jól. Ám ebben az esetben ez sikerült. Jó kis kikapcs. Simán többször is megnézhető. De ne hallgasd rám! Nézd meg, és dönts magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2021.04.21 Robinson76

Egy szerethető tolvaj kalandjai

Főhősünk a kedvenc gyerekkori regényének kalandjait veszi modern kori akcióinak alapjául, miközben apja ártatlanságát próbálja bebizonyítani. A francia Louvre-ban egy nyakék eltulajdonításával Lupin példáját követi hősünk, aki ugyan jó ügyért teszi a dolgát, de jogilag mindenképp a rossz oldalon állva, mégis szerethetően teszi ezt. A széria nem nélkülözi az akciót és a fordulatokat sem, mindezt pedig helyenként humorosra és szórakoztatóra alkották meg készítői. Egyszóval a sorozat nézeti magát, és egészen szerethető formában ígér remek szórakozást. Várom a – pandémia miatti – kényszerű szünetet követő folytatást.

Omar Sy már elárulta, hogy leszerződött a 3. évadra is, amiről még semmit nem árultak el, nagy valószínűséggel 2022 folyamán fog csak megjelenni annak ellenére, hogy az 1. és a 2. évad megjelenése között csak 5 hónap telt el. Szerző: Kazydo

Arséne Lupin karaktere nemcsak ebben a sorozatban jelenik meg, számos filmben, tv műsorban és színpadi műben feldolgozták már a történeteit. Szerző: Kazydo

A sorozat 10 részből áll, melyet két ütemben mutatnak be a Netflixen (5-5 epizódot).Szerző: hp

A sorozat kimagasló kritikai fogadtatásban részesült. Jelenleg 100 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon (2021. január).Szerző: hp

A Lupin a magyarországi Netflixes premierjét követően a második legnézettebb sorozat lett a streamingszolgáltató kínálatában. Szerző: hp

(2021. 02. 18.)
A Netflixnek tagadhatatlanul bejött, hogy mindenféle könyves adaptációkat dobnak a streamingpiacra. Vegyük például Julia Quinn Bridgerton-családját, vagy Walter Tevis-adaptációt, A vezércselt. Nincs ez másként a George Key alkotta, 5 részes francia sorozattal sem, mely a 19. század végén gyorsan népszerűvé vált Arsène Lupin úri tolvaj történetére é... Több

(2021. 02. 04.)
Ellopja a szívünket
Amellett, hogy nem teker túl nagyokat a széria, jól sejtet és ügyesen tréfál, azzal a vagány rafinált mosollyal az arcán, amiért úgy odavagyunk. Több