Advertisement

Lupin (2021)

Lupin

Lóri Ádámcsik   2021. 11. 23.

Nagyon jó

Amikor berobbant a híre, egyben ledaráltam az első évadot. Szuper izgalmas és fordulatokkal teli volt. A második évad viszont már kicsit erőltetettnek hatott, és nem volt benne sok újdonság. De azért várjuk a 3. évadot! :D

indingo   2021. 10. 23.

Omar Syn kívül azt szeretem a sorozatban, hogy nem húzzák, mint a rétestésztát. Pörög a sorozat, de nincsenek benne hatalmas túlzások, persze nem mondom, hogy minden hihető benne, de egy kedvelhető kis sorozat.

TomÁcs   2021. 10. 16.

Omar Sy remek, mint mindig. Szerintem a sorozat sikere nagyban neki köszönhető. Voltak hibák a történetben, de egy izgalmas, helyenként humoros kis sorozat.

Robinson76   2021. 04. 21.

Egy szerethető tolvaj kalandjai

Főhősünk a kedvenc gyerekkori regényének kalandjait veszi modern kori akcióinak alapjául, miközben apja ártatlanságát próbálja bebizonyítani. A francia Louvre-ban egy nyakék eltulajdonításával Lupin példáját követi hősünk, aki ugyan jó ügyért teszi a dolgát, de jogilag mindenképp a rossz oldalon állva, mégis szerethetően teszi ezt. A széria nem nélkülözi az akciót és a fordulatokat sem, mindezt pedig helyenként humorosra és szórakoztatóra alkották meg készítői. Egyszóval a sorozat nézeti magát, és egészen szerethető formában ígér remek szórakozást. Várom a – pandémia miatti – kényszerű szünetet követő folytatást.

hp   2021. 02. 22.

Őszintén szólva nem is tudom, mit gondoljak az első hat részről... Vegyes érzéseim vannak, mivel az egész tényleg mutatós, Omar Sy nagyszerű, mint szinte mindig, és a sztori is rendben van, de közben meg mégis egy csomó dolgot bosszantónak találok be... több»

HannaK   2021. 10. 31.

Azt szeretem benne, hogy nincs ezer részen keresztül húzva egy szál. Remek színészi alakítások, a könyvre is kíváncsi lettem, be is szereztem.

kevelin   2021. 08. 16.

Az egyik legjobb Netflixes sorozat. Omar Sy játékát már az Életrevalókban is nagyon szerettem. Izgalmas, vicces, nagyon leköt. 2 nap alatt végigmentem, és a szinkronos változatot sokkal inkább ajánlom.

Omar Sy már elárulta, hogy leszerződött a 3. évadra is, amiről még semmit nem árultak el, nagy valószínűséggel 2022 folyamán fog csak megjelenni annak ellenére, hogy az 1. és a 2. évad megjelenése között csak 5 hónap telt el.

(Kazydo)

Arséne Lupin karaktere nemcsak ebben a sorozatban jelenik meg, számos filmben, tv műsorban és színpadi műben feldolgozták már a történeteit.

(Kazydo)

A sorozat 10 részből áll, melyet két ütemben mutatnak be a Netflixen (5-5 epizódot).

A sorozat kimagasló kritikai fogadtatásban részesült. Jelenleg 100 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon (2021. január).

A Lupin a magyarországi Netflixes premierjét követően a második legnézettebb sorozat lett a streamingszolgáltató kínálatában.

A Netflixnek tagadhatatlanul bejött, hogy mindenféle könyves adaptációkat dobnak a streamingpiacra. Vegyük például Julia Quinn Bridgerton-családját, vagy Walter Tevis-adaptációt, A vezércselt. Nincs ez másként a George Key alkotta, 5 részes francia sorozattal sem, mely a 19. század végén gyorsan népszerűvé vált Arsène Lupin úri tolvaj történetére épül. Tagadhatatlanul zseniális választás volt a Lupinnal kezdeni a 2021-es évet. több»

Amellett, hogy nem teker túl nagyokat a széria, jól sejtet és ügyesen tréfál, azzal a vagány rafinált mosollyal az arcán, amiért úgy odavagyunk. több»