Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

feri1   2021. 01. 10.

Ha nagyon szigorúak akarunk lenni ehhez a sorozathoz, akkor is érdemes csak önmagárt vizsgálnunk - márpedig szerintem ez a kifejezetten egy hétvége alatt ledarálható és izgalmas féle alkotás.

alien007   2021. 01. 09.

Akik az eredeti történetet várják, csalódni fognak - de akik hajlandóak nyitni az újra, azoknak szerintem igen kellemes meglepetésben lesz részük, mert ez egy jó sorozat.

leo777   2021. 01. 08.

Így kell újragondolni valami régit úgy, hogy az ne csorbuljon: ez a sorozat az iskolapéldája annak, hogyan lehet átmenteni valamit az utókornak, ami ettől függetlenül szórakoztató is.

A sorozat 10 részből áll, melyet két ütemben mutatnak be a Netflixen (5-5 epizódot).

A sorozat kimagasló kritikai fogadtatásban részesült. Jelenleg 100 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon (2021. január).

A Lupin a magyarországi Netflixes premierjét követően a második legnézettebb sorozat lett a streaming szolgáltató kínálatában.

A sorozat készítői nagyban merítettek Maurice Leblanc Az úri betörő című regényéből, a sorozat többször is utal rá, és a történet is ismerős lehet. Viszont fontos megjegyezni, hogy a főhős is olvasta az említett könyvet, és ez inspirálta, hogy tolvajjá váljon.

(Hupka Adrián)