Lupin

Lupin

2023.11.24 gyöngyi403895

Zseniális

Végig izgalmas, jár az agyad közben. Egyik évadot néztem a másik után. Omar pedig, mint mindig, nagyot alakít. Nálam abszolút 5⭐️!

2021.10.23 indingo

Omar Syn kívül azt szeretem a sorozatban, hogy nem húzzák, mint a rétestésztát. Pörög a sorozat, de nincsenek benne hatalmas túlzások, persze nem mondom, hogy minden hihető benne, de egy kedvelhető kis sorozat.

2021.10.16 TomÁcs

Omar Sy remek, mint mindig. Szerintem a sorozat sikere nagyban neki köszönhető. Voltak hibák a történetben, de egy izgalmas, helyenként humoros kis sorozat.

2022.05.11 JRD

Meg nem is

Szeretem is, meg nem is. Szórakoztatott is, meg nem is. Pörgős is, meg nem is. Egy viszont tuti. A főszerepre tökéletes választás volt Omar Sy. (A magyar hangjáról meg ne is beszéljünk.) „A francia Ocean’s film”, nekem ez jutott eszembe. Aki ismeri Arsène Lupin kalandjait, az tudja, hogy ez a sorozat azért el-elrugaszkodik attól, mégis méltó újragondolása volt a híres tolvaj történetének. És valljuk be, kevés modernizálás, újítás sül el jól. Ám ebben az esetben ez sikerült. Jó kis kikapcs. Simán többször is megnézhető. De ne hallgasd rám! Nézd meg, és dönts magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2021.04.21 Robinson76

Egy szerethető tolvaj kalandjai

Főhősünk a kedvenc gyerekkori regényének kalandjait veszi modern kori akcióinak alapjául, miközben apja ártatlanságát próbálja bebizonyítani. A francia Louvre-ban egy nyakék eltulajdonításával Lupin példáját követi hősünk, aki ugyan jó ügyért teszi a dolgát, de jogilag mindenképp a rossz oldalon állva, mégis szerethetően teszi ezt. A széria nem nélkülözi az akciót és a fordulatokat sem, mindezt pedig helyenként humorosra és szórakoztatóra alkották meg készítői. Egyszóval a sorozat nézeti magát, és egészen szerethető formában ígér remek szórakozást. Várom a – pandémia miatti – kényszerű szünetet követő folytatást.

2021.11.23 Lóri Ádámcsik

Nagyon jó

Amikor berobbant a híre, egyben ledaráltam az első évadot. Szuper izgalmas és fordulatokkal teli volt. A második évad viszont már kicsit erőltetettnek hatott, és nem volt benne sok újdonság. De azért várjuk a 3. évadot! :D

2021.02.22 hp

Őszintén szólva nem is tudom, mit gondoljak az első hat részről... Vegyes érzéseim vannak, mivel az egész tényleg mutatós, Omar Sy nagyszerű, mint szinte mindig, és a sztori is rendben van, de közben meg mégis egy csomó dolgot bosszantónak találok be... Több

2023.10.08 Fikatours_blogger

Bárgyú, de szerethető

Ez a sorozat gyerekkorom tévésorozatait juttatja eszembe Simon Templarral, Rinaldo Rinaldinivel, és sorolhatnám a mesehősöket, ideértve Arséne Lupint is 1971-ből.

2021.10.31 HannaK

Azt szeretem benne, hogy nincs ezer részen keresztül húzva egy szál. Remek színészi alakítások, a könyvre is kíváncsi lettem, be is szereztem.

2021.08.16 kevelin

Az egyik legjobb Netflixes sorozat. Omar Sy játékát már az Életrevalókban is nagyon szerettem. Izgalmas, vicces, nagyon leköt. 2 nap alatt végigmentem, és a szinkronos változatot sokkal inkább ajánlom.

2021.03.20 Melinda

Bajban vagyok az értékelésnél, mert ugyan mindenhol azt látom, hogy a sorozat első évada 6 részes, nekem a Netflix továbbra is csak 5 részt ad be, és semmivel többet. Mindenesetre az biztos, hogy maga Arsene Lupin karaktere nagyon érdekes, nekem a so... Több

2021.08.11 Kazydo

Lazításhoz tökéletes

Netflixen daráltam le mind a 2 évadot nemrég, nekem tökéletesen megfelelt arra, hogy a sok török sorozat meg főzőcskéző sztár helyett ez lazítson le egy munkás nap után. Nem kell mindig logikát keresni mindenben, mert bele lehet fáradni abba is. Pont az jó ebben a sorozatban, hogy nem hétköznapi történésekkel van tele, mert ha erre vágyik valaki, akkor vegye fel kamerára a saját mindennapjait, és nézze azt esténként. Omar Sy megint jól hozta a karaktert, nem hiába kapott anno díjat az Életrevalókért, illetve nekem bejött még a Derült égből apuban is. Úgy tudom, lesz 3. évad is, kíváncsi vagyok, mit tudnak még hozzátenni az eddigiekhez, hiszen akár lezártnak is lehetne tekinteni az eddigi cselekmények után.

2023.01.06 trixxy

Egy szuper sorozat azoknak, akik szeretik a pörgős, fordulatos történeteket. Nem hagy belesüppedni a történetbe, mindig gondolkodni kell, hogy mi és miért történik éppen. Az első évadban sok a visszatekintés a főszereplő gyerekkorába, de ez kell ahho... Több

2021.06.21 Sebes Gábor Nézhetetlen

2. évad

Az új évad minden idők legrosszabb, legprimitívebb sorozata.