1. évad (1978) - 5 epizód
13. évad (1989) - 27 epizód
14. évad (1990) - 22 epizód
Larry Hagman
Barbara Bel Geddes

A sorozat középpontjában az olajmágnás és marhatenyésztő Ewing család áll. Életük felbolydul a legkisebb fiú, Bobby döntése hallatán, aki bejelenti, hogy feleségül veszi Pamela Barnes-t, édesapja ellenségének… Több

Premier: 1978.04.02.

2024.02.18 Schumy1

Péntekenként mindenki várta, mindenki a tv előtt. Azt, hogy én hogy nézhettem, s a Lindát meg nem, a mai napig nem értem, pedig a Dallas az, ami igencsak nem gyereknek való, de szerettem. A mai napig ha valahol adják, belenézek.

2018.03.26 szaka123

Örök klasszikus. Minden pénteken vártuk, hogy kezdődjön a Dallas. Igaz még nagyon fiatal voltam, ezért nem rég úgy döntöttem, hogy újranézem. Még csak a második évadot taposom, de még ma ia megállja a helyét a sorozat. Érdemes szerintem nekikezdeni m... Több

2019.05.30 Gyorvik

Kultikus sorozat, jó néhány nagyszerű színésszel. De alapvetően egy félreértelmezett generáción átívelő fals megismerés - tele alkoholszaggal átitatott hatalomvággyal, csalóka csillogással.

2017.12.15 Greeta

Kultikus sorozat, amelyet szerintem a negatív karakterek tettek naggyá. A többiek kicsit unalmas személyiségek voltak. Mindig történt benne valami és az olaj körüli folytonos mizéria.

2021.01.20 Erika Czeglédi

Ez volt az a sorozat, amit mindenki látott. Mindenki szerette az Ewingokat. Az utolsó rész nem nagyon tetszett, nagyon utáltam, semmi értelme nem volt.

2014-ben szerencsém volt személyesen meglátogatni a híres South Fork Ranch-ot. Az első érdekesség útközben ért, több hasonló házat is láttam a környéken. Ma South Fork egy látványosság, idegenvezetéssel, hasonlóan más amerikai nevezetességekhez. Egy másik érdekesség, hogy az első öt epizód helyszíne nem ez a ház volt. A tulajdonos előbb eladta a házat a filmprodukciónak, majd meggondolta magát és visszavette. Ekkor vásárolták meg azt a házat, ami a további epizódok helyszíne. Persze ez is csak kis túlzással igaz, mert South Forkban csupán a külső jeleneteket forgatták, a belső felvételek Los Angelesben, a stúdiókban készültek. A South Fork-i ranch ma a Forever (Aloe Vera) cég tulajdonában van, és céges rendezvények helyszíne. Szerző: bahhama