Beverly Hills 90210 (1990)

Beverly Hills, 90210

mamiéstöti2   2018. 12. 05.

A saját időszakában nagyon sokan szerették, és sokat beszéltek róla. Nekem soha nem volt nagy kedvencem.

Panda   2016. 04. 07.

Nem volt rossz sorozat, annak idején nagyon menő volt. Most már kissé elavult, de annak ellenére szívesen megnézném most is. Kellemes, laza kis sorozat jó szereposztással.

Tori Spelling
Tori Spelling
Ian Ziering

A sorozat eredeti pilot-jában Brenda és Brendon apját, Jim Walsh-t Lyman Ward alakította volna, aki leghíresebb szerepét a Meglógtam a Ferrari-val című filmben vállalta Ferris Bueller apjaként. Ám a sorozatba végül James Eckhouse-t válogatták be Jim szerepére, így a Ward-al felvett jeleneteket kivágták a pilot-ból.

(ArpiHajdu és Réci )

A később kétszeresen Oscar-díjjal jutalmazott színésznő, Hilary Swank két évadra írt alá szerződést a sorozatban (egy szingli anyukát, Carly Reynolds-ot alakított), ám végül 16 rész után kiírták a karakterét a sorozatból.

(ArpiHajdu és Réci )

Scott Scanlon, David Silver legjobb barátja az első két évadban egy pisztollyal lelövi magát. A karaktert a Scott-ot alakító színész, Douglas Emerson kérésére írták ki a sorozatból, ugyanis Emerson felhagyott a színészettel és belépett a légierőbe.