Vélemények: Dr. Csont (2005)

Eastern79   2021. 03. 03.

Pár éve, mikor még néztem tv-t, néha megnéztem egy-egy epizódot. Tetszett Brennan egyszerű gondolkodása, ami sokszor volt humor forrása, amikor a többi karakterrel beszélgetett. Ettől eltekintve semmi extra, átlagos nyomozósdi.

Az amatőr   2018. 06. 16.

Nagyon tetszett ez a sorozat, remek alkotás. Ezt bizonyítja az is, hogy több mint 13 év után is töretlen népszerűségnek örvend, és a sorozatok közt egyedülállóan sok évaddal büszkélkedhet. Összesen 12 évadot forgattak le belőle,amennyit egy sorozatbó... több»

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Jó sorozat, nemcsak munkahelyként működnek együtt, hanem inkább egy nagy családként. Érdekes felderíteni való ügyekkel teli komédia.

indingo   2017. 04. 10.

Remek sorozat, bár Bones annak ellenére hogy több diplomás néha nagyon pokróc. Az RTL folyamatos ismétléseitől már rosszul vagyok, Ha nincs lefordított új rész, akkor adjanak valami más sorozatot/filmet.

Deku   2017. 08. 21.

Ebben a sorozatban nagyon tetszik, hogy minden egyes szereplő kötődik a másikhoz és családias a hangulat ettől. Az ügyek nagyon frappánsak és Bones karaktere ritka szórakoztató.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Ha csontokról kellene filmet csinálni és bűnügyet megoldani akkor ez egy tökéletes sorozat. Ezzel mindent elmondtam. Van benne humor szerelem fájdalom dráma.

Szilonka   2016. 04. 10.

Izgalmas sorozat, nagyon jók az egyes része, bár az már kicsit idegesített amikor mindig más gyakornok dolgozott náluk, kicsit már fárasztó volt. Bones néha esetlen, meg tökre nem életre képes amúgy.

babsy88   2016. 08. 06.

Mindenféle stílus keveredik ebben a komédiában. Jól beépített szerelmi szál, érdekes téma, jó alakítások.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Imádom. Kedvenc nyomozós romantikus sorim. Jó sok évadot megélt hálisten. És kifejezetten örültem hogy végül Bones és Booth összejöttek és még gyerkőcük is született. Izgalmas nyomozások és remek karakterek. Érzelmes és akciódús egyben.

harnas1207   2019. 01. 04.

Elég idegesítő és béna sorozat. A felvezetés mindig ütős, durva látvány és érdekfeszítő rejtély. Aztán a nyomozás egy óvodás képzeletéből kipattant szálon fut. Másodpercek alatt mindent megoldanak, röhejes következtetések és idióta logika jellemzi az... több»

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Jól felépített izgalmas és érdekes részek. Nagyon karakteresek a szerepek, imádom Bones nyersségét és, hogy mindig olyan kimért. Minden részben történik valami.

TomÁcs   2016. 05. 06.

Kellően izgalmas sorozat, jók az egyes részek. Sok humoros jelenet is van benne, bár azt nagyon sajnálom hogy Sweets-et meghalasztották az írók.

VvV   2018. 11. 11.

Összességében egy jól felépített sorozat, ahol eléggé következetesek a készítők. A részek hol izgalmasabbak, hol picit gyengécskébbek.

beero88   2016. 01. 16.

Kalandos, izgalmas és érdekfeszítő. Nem aprózzák el a látványt szerencsére ami számomra csak még inkább dob az értékelésen. Nagyon csavaros és okos megoldásokkal rukkolnak elő minden egyes részben.

Lonka   2017. 07. 24.

Az egyik kedvenc sorozatom. Nem csak az adott ügyön dolgoznak, hanem sokat megtudhatunk a szereplők magánéletéről is ami súlyosan befolyásolja a munkáját egy hétköznapi embernek is.

Szivárvány1   2016. 08. 27.

Szuper sorozat mind a mai napig, bár tény hogy az első évadot semmi sem fogja tudni felülmúlni. A Booth és Brennen között szikrázik a levegő és ez adja azt a lendületet a sorozatnak, ami manapság elengedhetetlen.

Dodi   2015. 01. 30.

Az utóbbi idők legjobb sorozata. Mindig tud újat mutatni, fordulatos és a karakterek nagyon jók!!

lolita13   2016. 09. 06.

Amikor elkezdtem nézni ezt a sorozatott nem tudtam abba hagyni. A szeplőket imádom és a sorozatnézés közben olyan érzésem van mintha én is ott lennék velük. Ilyenkor rossz belegondolni, hogy ők nem valósak és, hogy nem él valahol egy brennan vagy boo... több»

Greeta   2017. 12. 09.

Tudományos beütésű sorozat, bár manapság egyre kevesebbet nézem mert valahogy úgy érzem, hogy már nem tart semerre. A párok kialakultak és az esetek is hasonlóak.

Timcsi   2016. 06. 21.

Ütős sorozat, nagyon jól és látványosra vannak megcsinálva a hullák. Érdekesek az egyes részek, nekem nagyon bejön.

Gigi   2017. 01. 13.

Ahogy ilyen sok évadot megért sorozatoknál természetes, hol erősebb, hol gyengébb részek követik egymást. Viszont a karakterek jók, és épp elég magánéleti szálat szőnek bele a készítők ahhoz, hogy érdekeljen az ő személyes történetük is. Bár nem sorb... több»

hackerjulcsi   2018. 03. 22.

Régebben nagyon sokat néztem. Érdekes és fordulatos gyilkosságfelfejtések vannak a sorozatban, amik abszolút lekötik a nézőt és elgondolkoztatják. A nyomozók világa mindig egy menő közeg volt, így ez a film is hozza ezt a menőséget. 4*

belavagyok   2020. 10. 13.

Hihetetlen, hogy ennyi évadot megél egy sorozat. Az évadok előrehaladtával egyre véresebb lett, de így is nagyon szerettem,.

dittee   2015. 12. 27.

A legjobb nyomozó sorozat! Mindig izgalmas és fordulatos és van humora is. A karakterek pedig egyszerűen fantasztikusak és a színészekre sem lehet panasz.

HannaK   2016. 09. 17.

Jó kis sorozat, bár egyre véresebb és a készítők már attól se riadnak vissza, hogy egy-egy főszereplőt eltegyenek láb alól.

czigler.nora   2017. 08. 01.

Nem mondhatnám, hogy nagy rajongó vagyok, bár mindig eltervezem, hogy letöltöm. Így csak részeket láttam a tv-ben. De amiket láttam mind tetszett, izgalmas, néhol vicces.

Evcsi95   2016. 10. 01.

Jó kis bűnügyi film egy kis romantikával és hétköznapisággal fűszerezve. Sajnos nem igazán emelkedik ki a kategóriájából.

authorgirlll   2018. 02. 18.

A legkirályabb és a legdinamikusabb páros a filmipar történetében. A sorozat új műfajt teremtett. Booth poémjait imádom pont úgy Hodgins kísérleteit. A hatodik évada kedvencem.

oneminute   2018. 07. 27.

Jó kis sorozat, mindig izgalamas esetekkel. AZ ember maga is egy kicsit nyomozóvá válik. Én nagyon szeretem.

adamkatka   2016. 09. 18.

Nézhető de kicsit sablonos sorozat. A szereplők könnyen belopják magukat a nézők szívébe, mert mindegyiküknek megvan a maga egyedi és utánozhatatlan karaktere.