Dr. Csont

Bones

2018.03.31 Vrpp

Izgalmas sorozat csipetnyi humorral fűszerezve, jó karakterekkel. Tetszett, ahogy kibontakozott a szereplők közti kapcsolat. Nem tudtam elunni a különböző esetek miatt.

2015.02.12 vevyy

Egyszerűen zseniális! Minden meg található benne ami szükséges egy ilyen stílusú sorozathoz! Igazán szórakoztató! Humoros, érdekes, lebilincselő! Nem tudom megunni, alig várom a következő részeket! Imádom! :)

2018.07.10 Tothem

A legnagyobb gondja az egyformaság. Minden epizódban ugyan az történik, ennek ellenére pár évadon keresztül nagyon is izgalmas, ez valószínűleg amiatt van, hogy a karakterek szélsőségesen valamilyenek. Ha nem lennének pár epizódos folytatásos részei ... Több

2016.01.02 tomaraya

Barátnőm unszolására töltöttem le az első évadot. Semmi kedvem nem volt belevágni. Mostanra már többször megnéztük az összes évadot, sőt volt amikor egy nap alatt megnéztünk egy teljes szériát. Imádom!

2017.03.18 LucyGy

Néha néha bele szoktam nézni és akkor imádom. Nagyon jó kis sorozat.

2016.09.03 szisziszabo

Nagyon jó sorozat. Nem tudom megunni, a szereplő k szeretnivalóak, és viccesek. Nagyon jók a bűnügyek és nagyon látványosan oldják meg. Ha nem is érted a szakkifejezéseket, élvezed nézni a sorozatot. Ez a kedvenc krimim.☺

2019.11.26 fjumer

szórakoztat ,délután nézős

sok rész ,sok téma,ha némelyiket átalszod sem vesztettél semmit .

2018.01.07 Sheeny004

Az összes évadot imádom :) nagyon jó sorozatok. Érdekes halálesetek, családias de néha feszült hangulat, szórakoztató beszólások, bonyolult de követhető gyilkoshoz elvezető szál és még sorolhatnám. Elhatároztam épp a napokban hogy az összes évadot elölről végignézem.. megunhatatlan :)

2014.11.21 Sonny

Nekem valahogy nem jött be ez a sorozat, bár őszintén szólva, nem tudom, mi a legnagyobb bajom vele. Igazából az, hogy a hasonló, második élvonalbeli szériákkal már tele van a padlás, ez is csak egy nyomozós krimi, ami semmi lényegi új dolgot nem mut... Több

2016.07.04 orsolya1004

Nyomozós sorozatokból az egyik legjobb. Bones és Booth remekül működnek együtt. Az érdekes esetek mellett tele van humorral is. Az egyetlen zavaró dolog az, hogy Bones az első évadban sokkal emberibb volt, a továbbiakban viszont egy érzelemmentes robotot faragtak belőle.

2018.08.02 Eniiikee

Annyira jó poénok vannak benne. Igazi orvosnak érzed magad, mikor egy évadot lenyomsz egy este alatt. Nagyon szuper sorozat

2016.10.14 Vajaspíritos

A dr.csont egy nagyszerű sorozat mely a "kutatók" munka és magánélet ét mutatja egy csipetnyi humoral

2016.05.07 csilivili12

Szeretnem ezt a sorozatot, habár engem néha untata.

2016.01.05 Melcsy90

Egy szuper sorozat ! Apszolult nem lehet megunni!Szórakoztató és nem erőltetett. Eszméletlenjol illenek a szereplőkhöz a filmbeli karakterek!