Dr. Csont

Bones

2022.04.01 JRD

Bírtam eredeti nyelven is (bár nehéz volt megszoknom Boreanaz eredeti hangját, mert nem igazán találtam férfiasnak), és bírtam szinkronnal is, mert érdekelt mindig is ez a terület. Igaz, ennek a sorozatnak nem az okítás, hanem a szórakozás volt a cél... Több

2018.06.16 Az amatőr

a nap véleménye

Nagyon tetszett ez a sorozat, remek alkotás. Ezt bizonyítja az is, hogy több mint 13 év után is töretlen népszerűségnek örvend, és a sorozatok közt egyedülállóan sok évaddal büszkélkedhet. Összesen 12 évadot forgattak le belőle,amennyit egy sorozatbó... Több

2018.12.03 mamiéstöti2

Jó sorozat, nemcsak munkahelyként működnek együtt, hanem inkább egy nagy családként. Érdekes felderíteni való ügyekkel teli komédia.

2017.04.10 indingo

Remek sorozat, bár Bones annak ellenére hogy több diplomás néha nagyon pokróc. Az RTL folyamatos ismétléseitől már rosszul vagyok, Ha nincs lefordított új rész, akkor adjanak valami más sorozatot/filmet.

2017.12.13 Yosihiro

Ha csontokról kellene filmet csinálni és bűnügyet megoldani akkor ez egy tökéletes sorozat. Ezzel mindent elmondtam. Van benne humor szerelem fájdalom dráma.

2017.08.21 Deku

Ebben a sorozatban nagyon tetszik, hogy minden egyes szereplő kötődik a másikhoz és családias a hangulat ettől. Az ügyek nagyon frappánsak és Bones karaktere ritka szórakoztató.

2021.03.03 Eastern79

Pár éve, mikor még néztem tv-t, néha megnéztem egy-egy epizódot. Tetszett Brennan egyszerű gondolkodása, ami sokszor volt humor forrása, amikor a többi karakterrel beszélgetett. Ettől eltekintve semmi extra, átlagos nyomozósdi.

2016.04.10 Szilonka

Izgalmas sorozat, nagyon jók az egyes része, bár az már kicsit idegesített amikor mindig más gyakornok dolgozott náluk, kicsit már fárasztó volt. Bones néha esetlen, meg tökre nem életre képes amúgy.

2019.08.18 Ms. Akárki

Imádom. Kedvenc nyomozós romantikus sorim. Jó sok évadot megélt hálisten. És kifejezetten örültem hogy végül Bones és Booth összejöttek és még gyerkőcük is született. Izgalmas nyomozások és remek karakterek. Érzelmes és akciódús egyben.

2019.01.04 harnas1207

Elég idegesítő és béna sorozat. A felvezetés mindig ütős, durva látvány és érdekfeszítő rejtély. Aztán a nyomozás egy óvodás képzeletéből kipattant szálon fut. Másodpercek alatt mindent megoldanak, röhejes következtetések és idióta logika jellemzi az... Több

2016.08.06 babsy88

Mindenféle stílus keveredik ebben a komédiában. Jól beépített szerelmi szál, érdekes téma, jó alakítások.

2017.11.01 Bazzzsi

Jól felépített izgalmas és érdekes részek. Nagyon karakteresek a szerepek, imádom Bones nyersségét és, hogy mindig olyan kimért. Minden részben történik valami.

2016.05.06 TomÁcs

Kellően izgalmas sorozat, jók az egyes részek. Sok humoros jelenet is van benne, bár azt nagyon sajnálom hogy Sweets-et meghalasztották az írók.

2018.11.11 VvV

Összességében egy jól felépített sorozat, ahol eléggé következetesek a készítők. A részek hol izgalmasabbak, hol picit gyengécskébbek.