Dr. Csont

Bones

2016.07.22 Igob1

Nagyon jó akciófilm sorozat, detektív sorozat. Tévében nagyon sokszor látom. Sajnos egy ideje abbahagytam a folyamatos nézését egyéb egyéni indokok miatt. Jó lenne ha valahol meg tudnám nézni az összes részét, de majd egyszer. Az első három évadról nyíltan mondhatom hogy zseniális.

2016.04.04 Gergely Varju

Érdekes krimi, jó karakterek. Sok jó történet. És sok szempontból tetszik, hogy a labormunka nem a "DNS elemzésnél irreálisan gyorsan haladó folyamatjelző" hanem valódi tudományos munka látszatát kelti.

2016.06.17 Panna

Remek sorozat, mindig nézem. Érdekesek az egyes részek és a háttérsztori is jó. Vannak persze benne eltúlzások, de azt elnézem nekik.

2016.10.23 malnaturmix

Azt már kicsit unom, hogy 100x ismétli az Rtl aztán meg lemarad az új évadról az ember. Kicsit beteg sorozat, de vannak nagyon ütős részek is.

2016.07.31 Kardos

Nagyon jó humorú sorozat. Szeretem a főszereplő páros miatt főleg. Brennen, Csonti karaktere miatt a legjobb ez a sorozat. Igazi harcos amazon:D Tényleg nagyon élvezetes és izgalmas sorozat minden ügyük nyomozása is rendkívül izgalmas.

2015.12.29 Luxury

Nagyon szuper nyomozó és tudományos sorozat. Nagyon sokat tanulhat belőle mindenki. A színészek is nagyon jól alakítják a szerepüket. Szívesen ajánlom mindenkinek.

2015.06.20 Kellangy

Nagyon jó kis sorozat, humorral, és érdekes sztorikkal. A két főszereplő két teljesen ellentétes beállítottságú, ebből sok vicces dolog adódik. Tetszik, hogy sosem unalmas, mindig ad valami újat. Jó kis nyomozós film, amit ajánlok, hogy ne evés közben nézzük. :)

2016.08.02 Fanni11

Nagyon jo sorozat en folyamatosan nezem!!!! Igaz mindig ugyeket oldanak meg de azt nagyon valtozatosan!!! Ajánlom!!!

2016.02.04 bviki

Kedvenc sorozatom! Rettentő jó lett, ennek is bármikor megnézem az ismétlést. Brenen karaktere nagyon klassz, Booth meg persze.:D Nagyon jó páros, mind szakmailag mind kapcsolatban. Remélem nálunk is rendesen végig adják a tv-k.

2015.05.29 Sissy

Imádom a krimi sorozatokat. Nagyon tetszenek az olyan sorozatok, amikben gyilkossági ügyeket oldanak meg, és ez a sorozat azok közül is az egyik legjobb. Izgalmas, szórakoztató, vicces.

2020.07.11 HADNAGY

Look!

Jó sorozat, szerettem nagyon! Rengeteg hasznos szakmai infó is elhangzzik egy-egy epizódban, amit nagyon hasznosnak találok. A karakterek mind egyediek és szerethetők.

2017.10.13 Bogii

Valami zseniális ez a sorozat. A csavarok és a szereplők szerintem magasan kiemelkednek. Ez az egyik valaha volt legjobb krimisorozat számomra, ha nem a legjobb. Imádom.

2019.01.15 Doloresz89

Izgalmas sorozat, a rengeteg orvosi szakszó sem zavaró. Jó kikapcsolódás, tetszenek a bűnügyek.

2016.06.30 petera050

Én nagyon bírom David Boreanazt, szóval kicsit elfogult lehetek, de teljesen rendben van ez a széria. A forgatókönyvírók mindig ki tudnak találni valami újat, elmés megoldások, jó színészi játék és egy alapvetően újszerű megközelítés, nekem ennyi bőv... Több