Szívek doktora (2011-2015)

Hart of Dixie

Dorkateo   2022. 10. 27.

Szépen csomagolt, lágy rózsaszín fényekben tündöklő habos babos üres lufi. A konfliktusok egy béna gimis sorozat szintjén mozognak, a karakterek eltúlzottak és egyoldalúak, az orvosi tévedéseket pedig egy gyakorló anya is simán kiszúrhatja. A főszere... több»

indingo   2017. 04. 11.

Csak a közepétől néztem a sorozatot, kezdetben semmi extrának nem tűnt, de utána eléggé megkedveltem. Helye, romantikus csajos sorozat. Egyszer lehet, hogy újranézem.

Deku   2017. 08. 22.

Baráti ajánlásra vágtam a sorozatba, ami először nagyon gyengén indított de szerencsére maradtam vele és bizony szórakoztatóvá vált. Még így férfi szemmel nézve is nagyszerű.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Rachel Bilson nagyon helyes színésznő, de ez a sorozat nem volt egy nagy durranás. Mindig félreértettek valamit, mindenki másba volt szerelmes. Minden rész erről szólt.

VvV   2018. 11. 03.

Igazi romantikus kis sorozat. Humoros és drámai oldala is van, mindenki meg tudja találni benne a kedvelhető szálat.

Lonka   2016. 02. 20.

Az első felét nem néztem, csak ment a TV-ben mert anyum nézte, sőt kifejezetten idegesített. Szívek szállodája utánzatnak érzem a várost, annak közösségét, lakóit. A második felét már követtem, volt egy-egy rész ami tetszett is!

MidoD7   2018. 05. 29.

Remek sorozat. Először is a történetét nagyon megtudom dicsérni. Az első évad felénél tartok de azt kell mondjam eddig hibátlan. Szépen építik felfele a karakterek stílusjegyeit. Nem egyből vág bele a történetbe és nem is durr bele módon érjük el azt... több»

Bluebell kisváros főterének forgatási helyszíne ugyanaz a filmgyári főtér, mint a Gilmore Girl sorozatnak (Starshallow). Néhány házat más színűre festettek, de így is felismerhető.

(Dorkateo)