indingo   2017. 04. 11.

Csak a közepétől néztem a sorozatot, kezdetben semmi extrának nem tűnt, de utána eléggé megkedveltem. Helye, romantikus csajos sorozat. Egyszer lehet, hogy újranézem.

Deku   2017. 08. 22.

Baráti ajánlásra vágtam a sorozatba, ami először nagyon gyengén indított de szerencsére maradtam vele és bizony szórakoztatóvá vált. Még így férfi szemmel nézve is nagyszerű.

Szilonka   2016. 04. 14.

A közepétől kapcsolódtam be a sorozatba, de nagyon tetszett. Vicces volt, de olykor szomorú. A szerelmi szálak igazán összegubancolódtak és én a végén is azt hittem, hogy Zoe az ügyvéddel fog összejönni, de nem így lett.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Rachel Bilson nagyon helyes színésznő, de ez a sorozat nem volt egy nagy durranás. Mindig félreértettek valamit, mindenki másba volt szerelmes. Minden rész erről szólt.

VvV   2018. 11. 03.

Igazi romantikus kis sorozat. Humoros és drámai oldala is van, mindenki meg tudja találni benne a kedvelhető szálat.