Szívek doktora

Hart of Dixie

2023.02.07 Anna83

Számomra az egyik legkedvesebb sorozat, számtalanszor újranéztem már, de minden alkalommal újra és újra magával ragad. Nagyon szeretem a hangulatát, a könnyedségét. Kedves, szívmelengető, jókedvre derítő sorozat, szerethető karakterekkel.

2022.10.27 Dorkateo

Szépen csomagolt, lágy rózsaszín fényekben tündöklő habos babos üres lufi. A konfliktusok egy béna gimis sorozat szintjén mozognak, a karakterek eltúlzottak és egyoldalúak, az orvosi tévedéseket pedig egy gyakorló anya is simán kiszúrhatja. A főszere... Több

2017.04.11 indingo

Csak a közepétől néztem a sorozatot, kezdetben semmi extrának nem tűnt, de utána eléggé megkedveltem. Helye, romantikus csajos sorozat. Egyszer lehet, hogy újranézem.

2017.08.22 Deku

Baráti ajánlásra vágtam a sorozatba, ami először nagyon gyengén indított de szerencsére maradtam vele és bizony szórakoztatóvá vált. Még így férfi szemmel nézve is nagyszerű.

2017.11.04 Bazzzsi

Rachel Bilson nagyon helyes színésznő, de ez a sorozat nem volt egy nagy durranás. Mindig félreértettek valamit, mindenki másba volt szerelmes. Minden rész erről szólt.

2018.11.03 VvV

Igazi romantikus kis sorozat. Humoros és drámai oldala is van, mindenki meg tudja találni benne a kedvelhető szálat.

2016.02.20 Lonka

Az első felét nem néztem, csak ment a TV-ben mert anyum nézte, sőt kifejezetten idegesített. Szívek szállodája utánzatnak érzem a várost, annak közösségét, lakóit. A második felét már követtem, volt egy-egy rész ami tetszett is!

2018.05.29 MidoD7

Remek sorozat. Először is a történetét nagyon megtudom dicsérni. Az első évad felénél tartok de azt kell mondjam eddig hibátlan. Szépen építik felfele a karakterek stílusjegyeit. Nem egyből vág bele a történetbe és nem is durr bele módon érjük el azt... Több

2016.04.14 Szilonka

A közepétől kapcsolódtam be a sorozatba, de nagyon tetszett. Vicces volt, de olykor szomorú. A szerelmi szálak igazán összegubancolódtak és én a végén is azt hittem, hogy Zoe az ügyvéddel fog összejönni, de nem így lett.

2020.10.20 petraszab

Nagyon szerettem ezt a sorozatot, kétszer is ledaráltam. A története kellően érzelmes, de van benne sok humor is.

2017.12.14 Greeta

Igazi szerelmi kavalkád volt a sorozat, nem lehetett előre kiszámítani a szálakat. Helyes volt a városka is a közösségével, a polgármesterével és a dögös ügyvéddel.

2016.06.19 Timcsi

Főként a női közönségnek szól a sorozat! Kellemes, könnyed romantikus alaptörténet egy kis humorral.

2016.04.25 HanGa

Romantikus kis limonádé sorozat. A szereplők nagyon kedvelhetőek és sokrétűek, mindenki megtalálhatja a neki szimpatikusat. A története humoros és kedves, a település nagyon cuki.

2016.08.18 Timike

Kezdetben nem jött be és szerintem is van egy kis Szívek szállodája utóérzet benne. Humoros, romantikus sorozat.