Közösség

Vélemény:

 

88 Szívek doktora

(2011)

Szívek doktora

 
MidoD7   2018.05.29 19:11
1

Remek sorozat. Először is a történetét nagyon megtudom dicsérni. Az első évad felénél tartok de azt kell mondjam eddig hibátlan. Szépen építik felfele a karakterek stílusjegyeit. Nem egyből vág bele a történetbe és nem is durr bele módon érjük el azt, hogy haladjon a fő motívuma azaz Zoe beilleszkedés a közösségbe. Minden szereplőnek meg van a maga hatásköre a sorozatban és nem találkoztam eddig még két dimenziós felesleges szereplővel. Még azt is kedvelni tudom aki főhősnőnk ellen van mert egyszerűen nagyon érdekesek a szereplők motivációi. Zoe nagyon szerethető karakter lett engem profizmusa fogott meg először majd az, hogy ő sem tévedhetetlen és ezt kész is belátni. Ami talán egy picit feltűnő volt és negatívumként róható fel a sorozatnak az az eyecandy hatás. Nagyon sok szereplő talán már-már túl helyes benne. De ezen hamar túl tudtam lendülni. Személyes kedvencem a polgármester. Megnyerő mosolyával és barátságos ámde határozott kisugárzásával öröm minden percét nézni amit a képernyőn tölt.