Született feleségek

Desperate Housewives

2023.02.18 Klauka89

Zseniális

Az egyik legjobb sorozat. Most néztem újra, többedjére nézve sem untat, fordulatos, sok szereplővel, akik olyanok, mintha a mi utcákban laknának. Jól ismerjük őket. Rengeteg érzelem van benne, az utolsó résznél elfogyott pár zsepi. El is varrták a szálakat, meg nem is, tetszik, hogy nyitva hagyták a folytatás lehetőségét. Korábban felröppent egy hír, hogy talán folytatják, remélem, így lesz.

2022.03.16 JRD

Kritikusnak, nézőnek egyaránt tetszett....

Ritkák szerintem az olyan filmek, ahol egyöntetű a fogadtatás. Ez a sorozat azonban ilyen volt. Mert egyébként jó is. Fordulatos, érdekes és nem különben csodálatos a Lila akác köz, melybe belehelyezték a történéseket. Plusz nem igazán van/volt olyan sorozat, ahol ennyi női főszereplő volt egy sorozatban. Talán a Bűbájos boszorkák. Ha még nem láttad, nosza! Filmre fel, és jó szórakozást!

2017.04.10 indingo

Eléggé korszakalkotó sorozat. A barátnők esete picit Szex és New York, de teljesen más hangulatú ez a sorozat. Rengeteg ármány, izgalom és gyilkosság van benne.

2019.08.18 Ms. Akárki

Epikus, izgazi klasszikus csajszis sorozat, amit az egész világ ismert és szeret. Izgalmas cselszövés az egész sorozat, ami teljes mértékben kikapcsol, akárhányszor csak újranézem. A zenék pedig nagyon pörgősek és maiak benne. Tökéletes színészgárda.

2017.12.13 Yosihiro

Nekem igazából nem tetszett. A történet néha már túl erőltetett és sablonos. Vannak jó periódusai de összességében nem éri el nálam a klasszikusan jó sorozat címet.

2022.04.16 Gábor390920

Mennyire ismered a szomszédaidat?

Ez a sorozat a 2000-es évek egyik legmeghatározóbb és legnépszerűbb darabja volt, amely nyolc évig szórakoztatta a nézőket. A történet középpontjában négy barátnő áll, akik a Lila akác közben élik mindennapjaikat. Susan a bolondos, egyedülálló anya,... Teljes kritika

2015.01.23 babsy88

Lila akác köz számtalan rejtély otthona. De a pletykás háziasszonyok serege mindent megold. Előkerülnek benne minden ember életében felmerülő általános problémák is, néhol kiszínezve ezzel-azzal. Ezzel együtt egy vicces sorozat és akik magukra ismernek egy karakterben, azoknak biztos szórakozás.

2017.11.01 Bazzzsi

Remek humorú és izgalmas sorozat. Nagyon sajnáltam amikor vége lett. Igazi karakterek voltak a sorozatban, és minden részben történt valami ami előrébb vitte a sztorit.

2016.05.05 TomÁcs

Igazi kultuszsorozat, aki még nem látta gyorsan nézze meg. A csajok története külön.külön is nagyon izgalmas, együtt meg frenetikus.

2016.01.04 mrarizona

Azt gondoltam, hogy ez egy noknek valo sorozat, a cimbol ez jon le, de tevedtem. Talan azt is mondhatnam, hogy az egyik legjobb, bar eltero az elotte nezettektol. Van benne sok drama, nagyon jo poenok (talan mar csak ezert is erdemes megnezni, manapsag nincsnenek jo vigjatekok, ez boven potolja a hianyt.) Erdemes megnezni.

2016.11.19 Szivárvány1

Na ilyen a tökéletes sorozat. Fenntartja a néző figyelmét ennyi évadon keresztül és közben sosem ismétli önmagát, fordulatos és nem lehet előre megmondani a végkifejletet. Le a kalappal készítők előtt. Bár tény hogy egy ucca sem látott még ennyi bűnesetet mint a Lila akác köz:D, de ez teszi egyedivé ezt a sorozatot.

2018.11.11 VvV

Szerintem nem lehet nem kedvelni. Nagyon komplex sorozat, amely sokféle érzést kivált belőlünk. Sok szálon fut az egész és minden rész nagyon izgalmas.

2016.02.20 Lonka

Nagyon jó kis sorozat volt, hatalmas poénokkal, de a drámai oldal is megvolt. Örülök, hogy lett vége is. Nekem mindig így kerek egy történet. Egy picit talán túlzás volt, hogy az utcába mindig valami defektes költözik.

2015.01.30 Dodi

Nagyon jó kis sorozat! JÓ történettel, fordulatokkal és nagyon jól eltalált karakterekkel!