Született feleségek

Desperate Housewives

2017.12.09 Greeta

Remek felépítése volt a sorozatnak. Igazi dráma, életszagú. Sok hunoros jelenet is helyet kapott benne, mindenki egy külön egyéniség volt benne. Annyi minden történt benne........

2018.03.03 BaloghBogi42

Zseniális sorozat. Nagyon jól szemlélteti a különféle élethelyzeteket. A gazdag nő, akinek látszólag mindene megvan, de a színfalak mögött boldogtalan és magányos. A látszólag tökéletes nő, aki házimunka mögé rejti az érzelmeit, és próbál a legjobbna... Több

2016.06.19 Timcsi

Remek sorozat volt, mindenki ezt nézte. A története remek volt izgalommal, humorral, szerelemmel, olykor gyilkosággal és megcsalással.

2019.06.01 kevelin

legjobb sorozat

részemről a legjobb vígjáték sorozat aimt valaha láttam. nem mellesleg annyira egyszerű és jó a nyelvezete h az egészet megnéztem angolul is és rengeteget tudam belőle tanulni. rengeteg sok okosság bölcsesség van benne mindamellett h néha kicsit bugyuta és egyszerű de pont ettől nagyszerű. a szüli felik egy ikon a sorozatok történelmében :) ha lehetne 6 csillagot adnék

2018.03.22 hackerjulcsi

Zseniális a szereposztás, nagyon jó beszólások vannak benne. A feleségek is nagyon körmönfontak és szemetek... hihetetlenül szórakoztató és valahol nagyon is életszagú sorozat a háziasszonyokra vonatkoztatva.

2017.12.30 Zsceeeka

Az egyik nagy kedvenc, és ezt szerencsére nem rontották el a végére sem (a másik kedvenc Grace Klinika vége pl. nézhetetlen), szóval a karakterek beleépülnek az emberbe, és a sorozat vége után hiányoznak, mint a régi ismerősök.

2016.04.04 Annuska

Nagyon jó kis sorozat volt. Örülök, hogy van vége mert ettől kerek az egész, de még néztem volna. A barátnők családi és egyéb problémái mindannyiunkkal megtörténhet. A humora remek volt, sajnálom, hogy vége lett.

2017.09.18 SzFa

Imádom. Mindenkinek ajánlom hogy végig nézze. Humoros, de drámai történet. Egyszer könnyezek úgy nevetek, máskor sírok annyira megható. Mindenki ilyen barátokra, férjekre vágyik. Annyira sajnálom, hogy a 8. évaddal vége. Habár attól függetlenül, hogy... Több

2020.10.13 belavagyok

Ez tényleg az a sorozat volt, amiben minden megtörténhetett és a nézős sosem tudta, hogy mi lesz egy egy jelenet vége. Imádtam a humorát és a lányokat.

2016.09.17 HannaK

Nagyon kerek sorozat volt és mindenki megtalálta benne azt a vonulatot, azt a szálat ami érdekli.

2015.10.04 Loborg

Eddig kétszer néztem végig ( egyszer, amikor a tv-ben ment és egyszer úgy 1 évvel ezelőtt ). Nagyon megszerethető, amikor vége, úgy érzi az ember, hogy hiányoznak neki a szereplők. A karakterek nagyon jók és nevetni is lehet sokat. Persze dráma is van benne bőven, ezektől lett ennyire jó ez a sorozat.

2017.08.01 czigler.nora

Azt hiszem kétszer is végignéztem ezt a sorozatot, és végig lekötött. Imádtam, imádom, és imádni is fogom. Remek színészek vannak benne, a szinkronok is klasszak.

2018.02.18 authorgirlll

Végig néztem az összes évadot és nagyon tetszett örök kedvencem a harmadik évad szerintem annak volt a legjobb sztorija a vége felé már kezdett laposodni de szerencsére ezt a készítők is felmérték és befejezték a sorit.

2018.07.27 oneminute

Imádtam. Igazi kisvárosi feleségek, valódi problémákkal.