Született feleségek

Desperate Housewives

2016.04.27 Bogi

Az egyik kedvenc csajos sorozatom. Mindegyik karakternek megvan a maga varázsa, esze. Nem csak csinoska, buta színésznőket pakoltak egybe, hogy fenntartsák a pasik figyelmét. Itt inkább a nőknek szólnak a "mesék", melyek hasznos és mély információkat... Több

2016.09.18 adamkatka

Nem véletlenül szerették sokan a sorozatot. Személy szerint én is alig vártam a kedd, később a szerda estéket... Jó humorú, izgalmas, és sokféle karaktert fésültek össze. Színvonalas sorozat.

2017.12.23 edessszilvia

Azért szeretem a Született feleségek sorozatot mert nemcsak a humora klassz, hanem vannak benne érdekes fordulatok és drámai jelenetek. Sőt még krimi is!

2020.01.11 Zoe091

Egyszerűen imádom többször is megnéztem az összes évadot. Hol vicces, hol szomorú részek, de mindegyik izgalmas.

2016.05.13 deneslau

Kedvenc sorozatom. Ez az a fajta sorozat, amit évek után újra tudom nézni. A színlsznők mindegyike egyedi karakter, és mindegyiküket valamiért szeretni lehet. Keveredik a vígjáték, a krimi, a dráma, néha nevetünk, néha sírunk...

2015.03.12 mimi

MInden percét élveztem. Kár,hogy csak 8 évadot élt meg. Remek történet, szuper karakterek és színészek, egyszóval egy remekül kitalált széria volt ez, aminek a humoros oldalán túl volt egy drámai felhangja is.

2016.07.21 K.bogi

Igazi klasszikus nőcis sorozat, mely a 21. századi nőknek elengedhetetlen. Ilyen sorozat a Szex és newyork is, de ez talán közelebb áll a mai nőkhöz. Sokkal jobban a szívhez szól. Sok karakter van benne és minden néző talál benne legalább egyet akivel azonosulni tud és ez nagyon fontos.

2015.06.25 szafffy

Nem igazán vagyok sorozat rajongó, ezért is nem gondoltam volna, hogy ennyire megszeretem a Született Feleségeket. Nagyon jól összerakott sorozat, fordulatos, izgalmas, vicces és megható.

2016.06.17 Panna

Nagyon jó kis sorozat elképesztően izgalmas és különleges fordulatokkal volt teli. A szereplők szuperek voltak.

2015.10.31 katalin19

A világ legjobb sorozata. Nagyon jók benne a szereplők, a történetek, mindenkinek derülnek ki titkai. Amerikaiak most is jót alkottak. Szerettem nézni mindig. Sose hagytam ki egy rész se.

2016.10.23 malnaturmix

Remek sorozat volt, imádtam. itt is örülük, hogy lett vége mert mégis csak így kerek a sztori. Egyszer lehet hogy majd újra nézem.

2018.05.10 kisssjanka

A Született feleségek nálam a legjobb feladatok közt van. Tetszik hogy minden részében van izgalom, krimi, humor és imádom szinte az összes karakterét. A Lila Akác közben tényleg mindig történik valami és a szereplők szinte hozzánk nőnek.

2015.11.01 Vivi02

Huncut asszonyok szerepelnek benn, tetszik hogy a 4 barátnő mindig össze fog egymás mellett. Toppon vannak mindig a csajok és néha titkosak. Jól összehozták a jeleneteket is.

2018.07.07 darkangel1231

Imádom ezt a sorozatot. Azt, hogy mind a négy főszereplő élete külön szálon fut de néha egybe is fonódik. Azt, hogy minden rész tanít valami hasznosat, valami mást. A rejtélyeket. Hogy sohase maradunk igalom nélkül, valami biztos, hogy történik. Azt,... Több