Született feleségek

Desperate Housewives

2017.12.31 Dius0520

Azt hiszem ha annyit írok, hogy 13 éve szüntelenül nézem, és a 8. évad óta is többször elölről végig néztem és még most is sokszor... az sok mindent megmagyaráz. :) Számomra a legek legje !!!!!

2016.02.27 Kicc

Nagyon jól összeválogatott stábja van a sorozatnak; mind a színészek és színésznők, mind a háttérben dolgozók nagyszerű munkát végeztek, egy remek sorozat lett a végeredmény. A főszereplő feleségek sokfélék, van karrierista, van igazi családanya, van... Több

2016.02.16 Ancsika

a világ legszuperebb sorozata amit valaha láttam.a karakterek szinte hozzád nőnek és azonosulni tudsz velük.együtt izgulsz,nevetsz ,szeretsz,búsulsz velük.eszméletlenül tökéletesen össze lett rakva ez a sorozat!

2015.10.14 justynaw

Nagyon kellemes és szórakoztató sorozat volt a Született feleségek, és bár voltak előítéleteim, a drámai vonal kimondottan jót tett a szériának. Azt külön érdekesnek találtam, ahogy a férfiak és a nők viszonyát megjeleníti, ahogy reflektál az anyai é... Több

2015.02.28 nitus2006

Élek-halok érte! Izgalmas humoros és egészen közel áll az élethez. Én is szeretnék a Lila akác közben lakni :-P A karakterek nagyon szerethetőek, mindenki megtalálja azt aki közel áll a személyiségéhez. Kellemesen csalódtam, csak ajánlani tudom.

2015.03.17 anyika

Az egyetlen sorozat a Dallas után, amely elkezdett érdekelni és szép lassan függővé tett :-) Nagyszerű eb keveredik a krimi, a vígjáték, a dráma és a misztikum. Minden rész tartogat egy titkot, mely csak később kerül napvilágra.

2016.07.04 orsolya1004

A háziasszonyok élete nem könnyű. Ezt mutatja be ez a sorozat. Tele van drámával, sokszor komikus. Viccesen mutatja be a kegyetlen kertvárosiak életét. Nehezen kezdtem el nézni, de utána nem tudtam abbahagyni.

2016.02.18 [email protected]

Pont az elmúlt hónapban néztem újra az évadokat és ugyan úgy magával ragadott és lekötött, mint első nézésre. Fordulatos, váratlan események, ugyanakkor kellő irónia és humor is megjelenik a dráma mellett.Nem mondanám tipikus női sorozatnak, szerintem nemtől függetlenül bárki élvezheti ezeket a részeket.

2018.04.23 domnora

Ezen a sorozaton nőttel fel. Imádtam minden percét, és bárcsak elfelejteném, hogy újra végig izgulhassam az egészet.