Egy szobalány vallomása (2021)

Maid

Andie MacDowell
Nick Robinson
Margaret Qualley

dandelion1983   2022. 02. 15.

Nyers, kemény és őszinte alkotás egy fiatal anyuka viszontagságos mindennapjairól. Lassú film, a léleknek mesél. Néha ilyet is kell látni.

indingo   2021. 10. 23.

Figyelemfelkeltő sorozat, amely Stephanie Land azonos című könyve alapján készült. Az író saját történetét vetette papírra. Jól építkezett a sorozat résztől-részre. Tetszett benne, hogy sokféle emberi kapcsolatot bemutatott. Reflektál arra, hogy menn... több»

szoljhozzam   2021. 10. 26.

Érdekes volt, hogy a való életben is anya-lánya páros játssza a film főszerepét. A történet elgondolkodtató. Érdekes volt látni, hogy a kemény munkával megszerzett pénz milyen hamar el tud fogyni, vagy hogy a jogi sémák mennyire érthetetlenek egy közember számára.

VvV   2021. 10. 21.

Nem egyszerű témában készült a sorozat. Elgondolkodtató, komoly sorozat. Furcsa volt Nick Robinsont negatív karakterben látni.

gumisxxx   2021. 10. 04.

Nagyon érzékeny témát választottak a film készítői, de igazán jól elkapták és feldolgozták. Könnyű azonosulni a karakterekkel, nyers az egész, nem dédelgeti a nézőt, valódi érzelmeket vált ki.

Annuska   2021. 12. 23.

Örültem, hogy nem estek át a ló túloldalára, és nem lett nagyon erőltetett a story. Kemény világ, amit bemutat a sorozat.

petresku   2021. 10. 02.

Inspiráló és reményt keltő sorozat, igazán szép, csak ajánlani tudom.

A főszereplő, Margaret Qualley Andie MacDowell lánya, aki szintén játszik a sorozatban, így anya és lánya együtt szerepel a vásznon.

(dandelion1983 )

Vérbeli midcult anyagot hozott tehát ezúttal a Netflix, ami igen bravúros mutatvány, hiszen úgy kellett viszonylag könnyen fogyaszthatót alkotniuk, hogy közben egy feldolgozhatatlan témát boncolgatnak. több»