Szívek szállodája

Gilmore Girls

2019.03.27 süti1999

Nagyon jó, igazi csajos, romantikus vígjáték sorozat. A főszereplők szerethetők, a legújabb évadát még nem láttam, de nagyon kíváncsi vagyok rá.

2020.10.08 Kinga Nagy

Imádom ezt a sorozatot, annyira jó hangulata van! Minden ősszel újranézem, szerintem szuper!

2016.07.04 orsolya1004

Egy hihetetlen kapcsolat anya és lánya között. Nincs olyan nő, aki nem ilyen anyukára/lányra vágyna egy ilyen kis hangulatos városban. Bármikor szívesen megnézek belőle egy részt. A lányokban van ám szufla, nagyon tudnak beszélni. Imádni való sorozat.

2016.05.03 kodin1

Lehet, hogy ez most ciki lesz, de bevallom őszintén, azért csak kicsordultak a könnyeim a sorozat végén. A lányommal minden epizódot megnéztünk, és remekül szórakoztunk rajta. Kellenek az ilyen sorozatok is, amelyek egyszerűen csak bájosak. A Szívek ... Több

2016.02.19 Durran

Nagy kedvencem volt ez a sorozat, imádtam a humorát, kellemes volt benne a romantika is, kimondottan jó volt a főszereplők közötti összhang, és méltó finálét is kapott, bár őszintén szólva ettől egy kicsit nagyobb csattantó vártam, de így sem éreztem... Több

2018.01.12 julu-mi

Szerintem az egyik legjobb romantikus vígjáték sorozat. A Gilmour lányok karakterei kimondottan szerethetőek, feldobják a sorozatot a vicces mellékszereplők, és hogy a városban mindig történik valami.

2018.07.22 csutyy

Igazi csajos sorozat, számomra a többször nézhető kategóriába tartozik. Lorit és Lorelai-t mindenki szereti, a többi karakter is szerethető :D

2018.10.23 Kitty

Nagyon szerettem régebben nézni most már nincs rá annyi időm de még mindig szívesen nézem.