Szívek szállodája

Gilmore Girls

2016.08.18 Timike

Újabban megint rákaptam! Nagyon jó kis sorozat, élvezetesek a párbeszédek és anniy minden történik benne, hogy csak na.:)

2017.06.09 trixxy

Szerintem zseniális sorozat, mindenkinek kötelezővé tenném a megnézését. :) Viszonylag rövid idő alatt néztem meg a teljes sorozatot, de bevallom, mikor a tévét kapcsolgatva véletlenül belefutok egy részbe, mindig ott ragadok előtte. Kíváncsian várom... Több

2015.10.04 Loborg

Nemrég pörgettem le másodjára (nosztalgikus hangulatban ) a sorozatot. Elég limonádé és bugyuta is néma, de nagyon szerethető. Egy fáradt nap után ki tud kapcsolni,

2017.08.04 Eniq

Egyik kedvenc sorozatom, nem számít hányszor láttam már egyszerűen nem lehet megunni. Utánozhatatlan, azóta egy sorozat se hozta ezt a szintet. Lorelai a legviccesebb és legszerethetőbb karakter a sorozatban, persze Rorit is imádtam, de még a mellékszereplők is nagyon jól alakítottak nélkülük nem lett volna teljes a sorozat.

2017.08.01 czigler.nora

Nem fogja megváltoztatni az életed, de kikapcsol, amikor ezt a sorit nézed. Kedves szereplők játékos kis történeteiről szól, családról, barátságról, bánatról.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Igazán pörgős, romantikus sorozat, ahol mindig történik valami. Rory kezdetben még középiskolás, aztán már egyetemre jár, végül dolgozni is láthatjuk. Kíváncsi leszek az új részekre.

2015.05.25 zsanett0820

Ez azok közé a ritka sorozatok közé tartozik, ami az első résztől az utolsóig ugyanazt az örömet, kikapcsolódást adja a nézők számára. Bár a kisváros szereplőinek az életében olykor nem a legjobban alakulnak a dolgok, mégis mindig a vidámság, a poéno... Több

2016.09.26 Evcsi95

Nagyon jó sorozat, szerintem mindenki tud azonosulni legalább egy karakterrel. A valódi kisvárosi életet mutatja be. Hogy milyen egyedülálló anyaként boldogulni, előkelő iskolába járni, tiniként vagy épp felnőttként szerelmesnek lenni.

2018.08.17 authorgirlll

Szeretem a sorozatot annak ellenére, hogy nem rajongok a drámákért. Minden karakter jól adja magát és csak ritkán kell csalódnom ha valami nem úgy sül el ahogyan az ember várná.

2020.08.04 violet_hope11

A Gilmore girls minden idők egyik legjobb sorozata! Nem véletlen, hogy még ma is gyakran adják a tv-ben. Egyszerűen nem lehet megunni. A történet középpontjában elsősorban az anya-lánya kapcsolat áll, de emellett megismerjük Stars Hollow-t, ezt az id... Több

2016.07.29 Homer

Kedves sorozat ez a szívemnek. Nagyon sokszor újranéztem már az elmúlt években. Nagyon szeretetreméltó az egész történet és a szereplők is. Érzelmesé s nagyon valós, ami a varázsát is adja. Allig várom hogy télen folytassák a sorozatot.

2016.07.21 K.bogi

Nagyon klassz sorozat, tinédzser koromban sokat néztem, sőt nagyon sokat. Anyukámmal és a testvéreimmel néztük együtt. Ritka volt olyan sorozat ami az egész családnak tetszik és ez azon ritka volt. Nagyon hiányzik, bár most úgy néz ki hgoy valamilyen formában folytatni fogják.

2016.07.16 Bog1

Talán az egyik számomra legkedvesebb sorozat a Szívek szállodája. Nagyon nagyon örültem hogy végre kiderült, a Netflix folytatja hamarosan a sorozatot. Kíváncsi leszek nagyon hogy hogy fogjàk csavarni tovább a szálakat, szerelmi viszonyokat stb. Meg ... Több

2017.01.08 holnaputan

Remek sorozat, egyszerűen imádom, megunhatatlan. A párbeszédek helyesek, viccesek és karakterek is nagyon kedvelhetőek.