Szívek szállodája

Gilmore Girls

2016.11.19 Szivárvány1

Zseniális sorozat. Ez tipikusan olyan klasszikus női sorozat, amin még a férfiak is jól tudnak szórakozni a zseniális humora és a hangulata miatt. Nagyon szeretem és örülök, hogy elvileg folytatni fogják. Mindenképpen újranézős és szeritnem nincs olyan ember aki még nem látta volna legalább egyszer.

2017.12.09 Greeta

AZON KEVÉS SOROZATOK EGYIKE, AHOL NAGYON KARAKTERESEK LETTEK A SZEREPLŐK. SZUPER A TÖRTÉNETE, ÉN IMÁDTAM ÉS JOBB MINT A KÖNYV.

2016.09.07 lolita13

Nagyon tetszet ez a sorozat, mert megmutatja, hogy milyen szoros is lehet egy anya-lánya kapcsolat. Amikor összevesznek és Rory elkötözik a nagyszüleihez alig vártam, hogy végre kibéküljenek. Pont evvel egy időben volt Luk és Lorelai eljegyzése, ami ... Több

2016.06.19 Timcsi

Nem lehet megunni ezt a sorozatot. Imádom! A történet nagyon kedvelhető, eszement párbeszédekkel és poénáradattal.

2019.04.16 petraszab

Nem ismerek még egy sorozatot, ahol ennyi kedvelhető szereplő van, mint itt. A párbeszédek nagyon élesek, humorosak és érzelmesek.

2021.08.16 kevelin

Ha kedvenc sorozat, akkor Született feleségek és Szívek szállodája. Vicces, már-már nevetséges, de szerethetően. Kedves karakterek, olyan kisvárosias románc némi bénázással, de ez teszi szerethetővé az összes karaktert.

2016.12.28 Gigi

Könnyed, szórakoztató, imádom azt a hangulatot, ami árad belőle. Mindig kikapcsol, szórakoztat, egyszóval tökéletes :)

2018.03.22 hackerjulcsi

Aranykorában nagyon szuper és aktuális volt, de mára számomra értelmét vesztette. Mégis úgy gondolom, hogy egy nagyon szépen felépített, érzelmileg megérintő sorozat a Szívek szállodája.

2018.10.20 Csillagpor

Imádom ezt a sorozatot. Örök klasszikus:) Rory kár hogy nem maradt jess-el. Jó kis párost alkottak volna. De hátha netflix mégegy négy részes kiegészítőt berendel hozzá. Ki tudja. Tökéletesen szórakoztató kis sori egy jó forrócsoki mellé. Az élet és a bonyodalmai...:)

2016.04.17 Zsceeeka

Nagyon szerettem , könnyed , néhol bugyuta sorozatocska, de szerethető karakterei vannak , egyedül Suki karakterét nem bírtam valamiért elviselni . Az új 4 dupla részt várom már nagyon, remélem, hogy beváltja a hozzá fűzött reményeimet .

2016.04.04 Annuska

Imádni való egy sorozat és valahogyan minden szereplője is nagyon kedvelhető. Talán nem is ismerek még egy ilyen sorozatot. A történet jópofa, de maga a párbeszédek fenomenálisak. Kíváncsi leszek most arra a pár új részre ami készül.

2020.09.21 belavagyok

A valaha készült legjobb sorozatok egyik és még az elbaltázott magyar cím ellenére is. Ennyire sok minden érzelmileg szerintem nem is történt valaha egy sorozatban A best persze Kirk.

2016.09.17 HannaK

A sorozatban lévő párbeszédek verhetetlenek, a szereplők imádni valóak és a története ütős.

2016.04.25 HanGa

Aki még nem látta gyorsan nézze meg! Korszakalkotó sorozat, nagyon érzelmes és őszinte és mindezek mellett elképesztően jó humora is van. A párbeszédek fergetegesek és a szereplők is kedvelhetőek.