Doktor House

House M.D.

2024.02.24 jkdori87

Régi jó

A kedvencem volt kb. 20 évvel ezelőtt. A mostani orvosos sorozatok a nyomába se érhetnek.

2017.05.02 indingo

Ilyen magával rántó sorozat, nem lehet leállni vele. House egy igazi tapló, csodálom, hogy több románca is volt a sorozatban. Érdekesek voltak az egyes részek, bár szerintem sok kitaláció is volt bennük.

2021.10.13 dandelion1983

Nekem nagyon nem jött be ez a sorozat, és nem Dr. House fanyar humora volt visszatetsző, hanem az egész alkotás stílusa. Olyan rideg és érzelemmentes kórházi sorozatot látunk, ami szerintem egy érzékeny embernek nem igazán lehet tetsző. De valószínűleg egyedül vagyok a véleményemmel.

2017.12.13 Yosihiro

Érdekes sorozat az orvos világból. Talán az előző mondattal jellemezhetném. Egyéni alakításokkal és néha jó történetekkel. Azt hogy a való éltben ezen gyógyítási módszerek beválnának-e erre még nem kaptam választ de van a sorozatnak egy megragadó stílusa.

2017.08.19 Deku

Valamiért nem akartam rávenni magam sose erre a sorozatra. Felkapott, tömjénezett sorozatnak tartottam. Aztán hatalmasat kellett tévedjek mert House karaktere valami magával ragadóan remek.

2016.01.22 MP170506

Nagyon jó sorozat! Nem egy átlagos orvosos sorozat, több annál, tudtak újat nyújtani. House karaktere nagyon jó és Hugh Laurie remekül formálja meg, de a többi színész is kiváló.

2019.08.18 Ms. Akárki

Imádom mind a mai napig. Ütős és pörgős sori, pedig általában mindig ugyanaz történik a részekben. Ismeretlen betegség amit több téves megfejtés után sikerül csak beazonosítani és végül az utolsó pillanatban megmenteni ez által a beteg életét. Vicces és izgalmas. Mindig kellemes kikapcsolódás.

Helyszínelők
2020
Az enyém
2021

2019.05.29 Norbert93

Nagyon magával ragadó, kultikus sorozat. Való igaz, hogy a részek hasonló sémákra épülnek, de ezt hálistennek olyan változatosan csinálják és olyan hétköznapi mellékszálakat fűznek be, hogy az ember vagy nem veszi észre vagy nem is tartja lényegesnek... Több

2019.01.15 harnas1207

Elég hullámzó sorozat. Nagyon érdekes ügyek és néha elég kamu szagú esetek váltják egymást. House hozza a bunkó és vicces figurát, majd egy teljes évadra önsajnáltató szerencsétlen nyekergő lesz. Néha kicsit túl sok a dráma, hol meg pont hiányzik egy... Több

2017.11.01 Bazzzsi

Túlságosan elhúzták a sorozatot, ami ráment a történetre. Az utolsó 1,5 évadban sok érdekes dolog nem történt, meg House kattanása is idegesítő volt számomra.

2018.04.14 TomÁcs

Csodálom, hogy amerikaiak ilyen sokáig bírták és nem kaszálták el már az első évad után. Elképesztő történetek voltak benne, Hugh Laurie pazarul hozta a figurát.

2018.11.23 VvV

Egyedi ötletek minden részben, remek alakítás a főszerepben.

2016.01.14 beero88

A lehető legjobb dokis sorozat. Nagyon ott van a szeren, talán nem is volt olyan karakter akit ne kedveltem volna benne valamilyen tulajdonsága miatt. Még ma is jó elővenni a részeket és nosztalgiázni.

2019.08.14 Lonka

Remek sorozat, rengeteg érzelemmel, iróniával, humorral és fájdalommal. Érdekes esetek, remek színészi alakítás Hugh Lauritól.