Vélemények: Doktor House (2004)

kevelin   2022. 07. 11.

Hugh Laurie felülmúlhatatlan ebben a szerepeben. Bicskanyitogató stílusa van, mégis elképesztő koponya, akinek megvannak a saját démonai is.

indingo   2017. 05. 02.

Ilyen magával rántó sorozat, nem lehet leállni vele. House egy igazi tapló, csodálom, hogy több románca is volt a sorozatban. Érdekesek voltak az egyes részek, bár szerintem sok kitaláció is volt bennük.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Érdekes sorozat az orvos világból. Talán az előző mondattal jellemezhetném. Egyéni alakításokkal és néha jó történetekkel. Azt hogy a való éltben ezen gyógyítási módszerek beválnának-e erre még nem kaptam választ de van a sorozatnak egy megragadó stílusa.

Deku   2017. 08. 19.

Valamiért nem akartam rávenni magam sose erre a sorozatra. Felkapott, tömjénezett sorozatnak tartottam. Aztán hatalmasat kellett tévedjek mert House karaktere valami magával ragadóan remek.

MP170506   2016. 01. 22.

Nagyon jó sorozat! Nem egy átlagos orvosos sorozat, több annál, tudtak újat nyújtani. House karaktere nagyon jó és Hugh Laurie remekül formálja meg, de a többi színész is kiváló.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Imádom mind a mai napig. Ütős és pörgős sori, pedig általában mindig ugyanaz történik a részekben. Ismeretlen betegség amit több téves megfejtés után sikerül csak beazonosítani és végül az utolsó pillanatban megmenteni ez által a beteg életét. Vicces és izgalmas. Mindig kellemes kikapcsolódás.

Norbert93   2019. 05. 29.

Nagyon magával ragadó, kultikus sorozat. Való igaz, hogy a részek hasonló sémákra épülnek, de ezt hálistennek olyan változatosan csinálják és olyan hétköznapi mellékszálakat fűznek be, hogy az ember vagy nem veszi észre vagy nem is tartja lényegesnek... több»

harnas1207   2019. 01. 15.

Elég hullámzó sorozat. Nagyon érdekes ügyek és néha elég kamu szagú esetek váltják egymást. House hozza a bunkó és vicces figurát, majd egy teljes évadra önsajnáltató szerencsétlen nyekergő lesz. Néha kicsit túl sok a dráma, hol meg pont hiányzik egy... több»

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Túlságosan elhúzták a sorozatot, ami ráment a történetre. Az utolsó 1,5 évadban sok érdekes dolog nem történt, meg House kattanása is idegesítő volt számomra.

dandelion1983   2021. 10. 13.

Nekem nagyon nem jött be ez a sorozat, és nem Dr. House fanyar humora volt visszatetsző, hanem az egész alkotás stílusa. Olyan rideg és érzelemmentes kórházi sorozatot látunk, ami szerintem egy érzékeny embernek nem igazán lehet tetsző. De valószínűleg egyedül vagyok a véleményemmel.

TomÁcs   2018. 04. 14.

Csodálom, hogy amerikaiak ilyen sokáig bírták és nem kaszálták el már az első évad után. Elképesztő történetek voltak benne, Hugh Laurie pazarul hozta a figurát.

VvV   2018. 11. 23.

Egyedi ötletek minden részben, remek alakítás a főszerepben.

beero88   2016. 01. 14.

A lehető legjobb dokis sorozat. Nagyon ott van a szeren, talán nem is volt olyan karakter akit ne kedveltem volna benne valamilyen tulajdonsága miatt. Még ma is jó elővenni a részeket és nosztalgiázni.

Lonka   2019. 08. 14.

Remek sorozat, rengeteg érzelemmel, iróniával, humorral és fájdalommal. Érdekes esetek, remek színészi alakítás Hugh Lauritól.

Dodi   2015. 01. 30.

Imádtam ezt a sorozatot! House különcsége magával ragadta az embert! Nagyon jó sorozat!

Greeta   2017. 12. 15.

Ilyen mentalitású embert kizárt, hogy ne rúgnának ki, még ha egy zseni is a szakterületén. Voltak jobb és kevésbé jó részek, néhol picit túlzás volt a stílus nekem.

petraszab   2019. 05. 07.

Eléggé egyedi sorozat, karakteres főszereplővel és színésszel. Érdekes részek voltak nem a sablonos megszokott story.

belavagyok   2020. 10. 29.

Hugh Laurie mesésen hozta a mondjuk ki, bunkó, de zseni orvost. Szerintem a nézőnek pont amiatt volt szimpatikus, hogy vannak hibái, és nem egy tökéletes ember látszatát kelti.

bgnz367   2017. 04. 19.

Írhatom itt is, hogy eleinte nem akartam belevágni sőt hozzátenném kritizáltam is, hogy milyen sorozat. Pedig rabjává válltam, elég volt belepillantani. House karaktere magával rántja a nézőt és nem ereszti.

HannaK   2016. 09. 17.

Az elején imádtam, de utána picit sok és erőltetett lett nekem.

hell.l   2016. 10. 16.

Nagyon jó sorozat volt. Hugh Laurie az orvosok egy másik szintjét mutatta be nekünk dr. House megformálása által. Sokkal több az átlagos orvos sorozatoknál, mindig tettek valami újat hozzá az évek során.

Érdeklődő   2021. 02. 07.

Zseniális

A sorozat részei egyenesen a TV elé szögeztek. A főhőst megszemélyesítő Hugh Laurie alakítása egyenesen tökéletes. Biztos lesznek olyanok, akiket a főszereplő meg fog botránkoztatni, de állíthatom, hogy pont ettől olyan ütős a mozgókép majdnem minden egyes része.

HanGa   2016. 04. 21.

Hugh Laurinek meghozta a sikert. Érdekes oldalról reflektál az orvostudományra és a gyógyításra. Az első olyan sorozatok egyik volt, ahol a főhős azon kívűl hogy gyógyít ne egy pozitív tulajdonságokkal megtűzdelt egyén.

czigler.nora   2017. 08. 01.

Jó sorozat, bár hosszútávon már irritáló House stílusa. Izgalmasak a részek, jók a szereplők, és újszerű az egész. Csak egy idő után besokall az ember.

authorgirlll   2018. 08. 17.

Bár a későbbi évadokban kezdenek eltűnni az eredeti csapattagok és néhol laposodik a sorozat, azért nem romlik a minőség. Ha kórházas sztoriról van szó akkor a Dr. House verhetetlen.

zsanett0820   2015. 05. 26.

Kórházi sorozatokkal újabban Dunát lehetne rekeszteni, de ez valamiért mégis más. Illetve valakiért. Ilyen karaktert megírni és eljátszani sem lehet egyszerű véleményem szerint, ezért minden elismerésem a készítőké és természetesen a főszereplőé. Ele... több»

Vadgazda   2016. 05. 21.

Az első 4 évad nagyon tetszett, utána már kezdett erőltetett lenni. Valahogy a Scooby-Doo rajzfilm ugrott be róla, hogy van mindig egy ellenség, a nyomozás és a leleplezés és megoldás. Egy ideig ez tudott érdekes lenni, aztán rájöttek hogy ez önmagá... több»

angel001   2016. 04. 30.

Pár részt láttam,egy gyenge közepest érdemel.

Edeske   2016. 06. 16.

Nekem nem jött be a sorozat. Túlságosan egysíkúak a részek és nincs benne izgalom. Kiszámítható, egyszerű sorozat, kissé unalmas. Nálam a gyengébb sorozatokhoz tartozik.

sonyxxx   2015. 06. 02.

Kitűnő sorozatnak tartom, amit természetesen Hugh Laurie tett azzá. Az ő személyisége határozza meg a sorozatot, az ő bunkó, őszinte és zseniális énje. A sorozat szerintem túl hosszú, így elkerülhetetlen volt, hogy egy idő után a betegségek és azok m... több»