
Vélemények (76)
Én végig néztem mind a nyolc évadot. Az első kettőt nem szerettem nagyon de a 3-7 évadif mindenkinek tudom ajánlani ez a négy évad a legjobb és a legérdekesebb.
Nagyon szeretem House karakterét, számomra nagyin szórajoztató. Ez az a sorozat, amit bármikor újra tudok nézni.
Nagyon jó sorozat! Komoly de mégis szórakoztató. Aki valami egyszerű és csupán szórakoztató sorozatot keres benne az csalódni fog.
#1 !!! Szerintem a világ legjobb sorozata (nagyon durva, hogy csak 71.) Az első 10-ben mindenképp helye van. Jelenleg is nézem, (+az ismétléseket is) ki tudja hányadszor, de még mindig találok benne újat. Hugh Laurie hatalmas választás, zseniális ka... Több