89% 1377 szavazat
Vélemények

Doktor House

House M.D.

 Több
Filmadatlap
76
Vélemények (76)
141
Szereplők (141)
58
Képek (58)
1
Videók (1)
42
Érdekességek (42)
5
Díjak (5)
Filmkritika
20
Cikkek (20)
Fórum

Vélemények (76)

Írj véleményt
 
2024.02.24 jkdori87

Régi jó

A kedvencem volt kb. 20 évvel ezelőtt. A mostani orvosos sorozatok a nyomába se érhetnek.

0
 
2016.05.07 csilivili12

Én végig néztem mind a nyolc évadot. Az első kettőt nem szerettem nagyon de a 3-7 évadif mindenkinek tudom ajánlani ez a négy évad a legjobb és a legérdekesebb.

0
 
2018.06.03 Zsófi Géczi

Nagyon szeretem House karakterét, számomra nagyin szórajoztató. Ez az a sorozat, amit bármikor újra tudok nézni.

0
 
2017.05.30 bluebow

Nagyon jó sorozat! Komoly de mégis szórakoztató. Aki valami egyszerű és csupán szórakoztató sorozatot keres benne az csalódni fog.

0
 
2020.04.15 DragonEye025

House M.D.

#1 !!! Szerintem a világ legjobb sorozata (nagyon durva, hogy csak 71.) Az első 10-ben mindenképp helye van. Jelenleg is nézem, (+az ismétléseket is) ki tudja hányadszor, de még mindig találok benne újat. Hugh Laurie hatalmas választás, zseniális ka... Több

0
 
2015.09.14 noemi95

Nekem nagyon tetszett

0