1. évad (2015) - 13 epizód
2. évad (2018) - 13 epizód
3. évad (2019) - 13 epizód

Az egykori szuperhős, Jessica Jones egy nap hátat fordít addigi unalmas és hétköznapi életének, s magánnyomozói irodát nyit. Élete ezáltal alaposan megváltozik...

(erare)

Premier: 2015.10.10. | Disney+ (2022.06.29.)
Több

2021.03.05 Zoltán384279

Egy Netflixes sorozatot mindig rizikós elindítani. Főleg, ha az embernek van viszonyítási alapja. Mert ugye a Marvel márka elég magasra teszi a mércét. Én nagyon szeretem ezeket, még ha van is egy-két kivétel. Plusz, ha nem is vesszük a mozifilmeket,... Több

2020.08.23 indingo

Az első évad érdekes volt, de a másik kettő már kevésbé. Nem volt túlmisztifikálva, hogy szuper ereje van valakinek.

2017.08.21 Deku

Eszement jó sorozat lett, emiatt kedveltem meg David Tennant-tot is. Hatalmas színész és remek sorozat volt. Remélem a folytatásban is hasonló jó történetet kapunk.

2020.08.20 Szilonka

Két ilyen idegesítő női karaktert egy sorozatban? Húzták, mint a rétestésztát a történetet.

2020.09.01 petraszab

Nemrég fejeztem be a sorozatot, nagyon tetszett. Egy nagyjátékfilmet is el tudnék képzelni ugyanilyen szereposztásban, persze egy új történettel.

Az eredeti tervek szerint Jim Carrey alakította volna Kilgrave-et. Szerző: Nk

Jeri Hogart az első leszbikus karakter a Marvel-moziverzumban. Szerző: Nk

Jeri Hogarth a képregényben férfi volt, és Jeryn Hogarth néven szerepelt. Szerző: Nk

Mike Colter 14 kg izmot szedett magára Luke Cage szerepe miatt.Szerző: Nk

Krysten Ritter komoly edzésbe kezdett a szerep kedvéért. 4,5 kg izmot szedett magára, és két hónapnyi kiképzést kapott a forgatás előtt. Szerző: Nk

(2015. 11. 23.)
Az írói munka, a rendezés és a színész játék magas színvonalú, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba fog továbbmozdulni a sorozat. Több

(2016. 01. 07.)
Önmagában nagyon jól helytállt a széria, Netflixesen inkább egy jó hosszú filmnek érződik, mintsem igazi tizenhárom részes sorozatnak.