Jessica Jones
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Attila Herke Nézhetetlen  2019. 12. 01.

Kritikán aluli

Megnéztem az első részt. Szavakkal nem lehet leírni. Az alkotót börtönbe kellene rakni. Hányadék.

Deku   2017. 08. 21.

Eszement jó sorozat lett, emiatt kedveltem meg David Tennant-tot is. Hatalmas színész és remek sorozat volt. Remélem a folytatásban is hasonló jó történetet kapunk.

Ms. Akárki   2019. 08. 17.

Ütős kis csajos sorozat. A netflix egyik legjobbja, bár az első évada szerintem mérföldekkel jobb. Krysten Ritter tökéletes választás volt a női főszerepre. Végre egy erős női sorozatkarakter aki nem csak azt várja, hogy megmentsék, vagy hogy a kiszemelt pasi végre észrevegye..

bgnz367   2017. 04. 19.

Nagyszerű sorozat lett ez is a Netflixtől. David Tennant pedig akárcsak a Doctor Who sorozatban, itt is csodás módon játszott. Minden része lebilincselő és idegtépő volt. Ajánlani tudom.

sz.marci   2016. 07. 02.

Elképesztő. A daredevil után nem is vártam mást, de mégis meglepett. Az első perctől magával ragadott, nem bírtam abbahagyni. A főszereplő remekül alakítja a szerepét, kicsit sem erőltetett, ám ez elmondható az összes másik szereplőről is (kivéve talán a szomszéd csajról). Fő gonosz végig jó volt, ám a végére rá kellett jönnöm, hogy ő sem több egy átlagos pszichopatánál. Én nagyon várom a következő évadot, és ezt is tuti újranézem majd.

Az írói munka, a rendezés és a színész játék magas színvonalú, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba fog továbbmozdulni a sorozat. több»

Önmagában nagyon jól helytállt a széria, Netflixesen inkább egy jó hosszú filmnek érződik, mintsem igazi tizenhárom részes sorozatnak.

A Jessica Jones-ban van pár utalás a Daredevilre, sőt az egyik szereplő(Claire) mind a két sorozatban fontos szerepet töltött be.

(sz.marci)

a sorozatban megjelenő Luke Cage saját sorozatot kap, ami 2016 novemberében fog megjelenni.

(sz.marci)

A sorozat New York-ban játszódik, csakúgy mint a Daredevil.