Jessica Jones

petraszab   2020. 09. 01.

Nemrég fejeztem be a sorozatot, nagyon tetszett. Egy nagyjátékfilmet is el tudnék képzelni ugyanilyen szereposztásban, persze egy új történettel.

indingo   2020. 08. 23.

Az első évad érdekes volt, de a másik kettő már kevésbé. Nem volt túlmisztifikálva, hogy szuper ereje van valakinek.

Deku   2017. 08. 21.

Eszement jó sorozat lett, emiatt kedveltem meg David Tennant-tot is. Hatalmas színész és remek sorozat volt. Remélem a folytatásban is hasonló jó történetet kapunk.

Szilonka   2020. 08. 20.

Két ilyen idegesítő női karaktert egy sorozat??? Húzták mint a rétestésztát a történetet.

Ms. Akárki   2019. 08. 17.

Ütős kis csajos sorozat. A netflix egyik legjobbja, bár az első évada szerintem mérföldekkel jobb. Krysten Ritter tökéletes választás volt a női főszerepre. Végre egy erős női sorozatkarakter aki nem csak azt várja, hogy megmentsék, vagy hogy a kiszemelt pasi végre észrevegye..

bgnz367   2017. 04. 19.

Nagyszerű sorozat lett ez is a Netflixtől. David Tennant pedig akárcsak a Doctor Who sorozatban, itt is csodás módon játszott. Minden része lebilincselő és idegtépő volt. Ajánlani tudom.

sz.marci   2016. 07. 02.

Elképesztő. A daredevil után nem is vártam mást, de mégis meglepett. Az első perctől magával ragadott, nem bírtam abbahagyni. A főszereplő remekül alakítja a szerepét, kicsit sem erőltetett, ám ez elmondható az összes másik szereplőről is (kivéve tal... több»

A Jessica Jones-ban van pár utalás a Daredevilre, sőt az egyik szereplő(Claire) mind a két sorozatban fontos szerepet töltött be.

(sz.marci)

a sorozatban megjelenő Luke Cage saját sorozatot kap, ami 2016 novemberében fog megjelenni.

(sz.marci)

A sorozat New York-ban játszódik, csakúgy mint a Daredevil.

(sz.marci)

Az írói munka, a rendezés és a színész játék magas színvonalú, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba fog továbbmozdulni a sorozat. több»

Önmagában nagyon jól helytállt a széria, Netflixesen inkább egy jó hosszú filmnek érződik, mintsem igazi tizenhárom részes sorozatnak.