Kövess minket: Játssz egy Kodak Extráért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Jessica Jones

(Jessica Jones)
Jessica Jones

Deku  2017. 08. 21.

Eszement jó sorozat lett, emiatt kedveltem meg David Tennant-tot is. Hatalmas színész és remek sorozat volt. Remélem a folytatásban is hasonló jó történetet kapunk.

bgnz367  2017. 04. 19.

Nagyszerű sorozat lett ez is a Netflixtől. David Tennant pedig akárcsak a Doctor Who sorozatban, itt is csodás módon játszott. Minden része lebilincselő és idegtépő volt. Ajánlani tudom.

sz.marci  2016. 07. 02.

Elképesztő. A daredevil után nem is vártam mást, de mégis meglepett. Az első perctől magával ragadott, nem bírtam abbahagyni. A főszereplő remekül alakítja a szerepét, kicsit sem erőltetett, ám ez elmondható az összes másik szereplőről is (kivéve talán a szomszéd csajról). Fő gonosz végig jó volt, ám a végére rá kellett jönnöm, hogy ő sem több egy átlagos pszichopatánál. Én nagyon várom a következő évadot, és ezt is tuti újranézem majd.

hell.l  2016. 05. 12.

Nagyon jó sorozat,nemrégen bukkantam rá, még csak a felénél tartok, de nagyon bejött. Nagyon tetszik az egyedi sötét hangulata és egyedi stílusa.

Phalanx  2016. 02. 05.

Brutál jó atmoszférája van a sorozatnak, engem már az első résszel megvett. A hétvégén bedarálom az első évadot, de eddig csillagos ötös.5ó

Rachael Taylor
Mike Colter
David Tennant
Carrie-Anne Moss
Smoking Barrels: Jessica Jones
Az írói munka, a rendezés és a színész játék magas színvonalú, nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen irányba fog továbbmozdulni a sorozat.
Cinestar: Jessica Jones
Önmagában nagyon jól helytállt a széria, Netflixesen inkább egy jó hosszú filmnek érződik, mintsem igazi tizenhárom részes sorozatnak.

A Jessica Jones-ban van pár utalás a Daredevilre, sőt az egyik szereplő(Claire) mind a két sorozatban fontos szerepet töltött be.

(sz.marci)

a sorozatban megjelenő Luke Cage saját sorozatot kap, ami 2016 novemberében fog megjelenni.

(sz.marci)

A sorozat New York-ban játszódik, csakúgy mint a Daredevil.