Jessica Jones (2015-2019)

Jessica Jones

Jessica Jones

Zoltán384279   2021. 03. 05.

Egy Netflixes sorozatot mindig rizikós elindítani. Főleg, ha az embernek van viszonyítási alapja. Mert ugye a Marvel márka elég magasra teszi a mércét. Én nagyon szeretem ezeket, még ha van is egy-két kivétel. Plusz, ha nem is vesszük a mozifilmeket,... több»

indingo   2020. 08. 23.

Az első évad érdekes volt, de a másik kettő már kevésbé. Nem volt túlmisztifikálva, hogy szuper ereje van valakinek.

Deku   2017. 08. 21.

Eszement jó sorozat lett, emiatt kedveltem meg David Tennant-tot is. Hatalmas színész és remek sorozat volt. Remélem a folytatásban is hasonló jó történetet kapunk.

Szilonka   2020. 08. 20.

Két ilyen idegesítő női karaktert egy sorozatban? Húzták, mint a rétestésztát a történetet.

petraszab   2020. 09. 01.

Nemrég fejeztem be a sorozatot, nagyon tetszett. Egy nagyjátékfilmet is el tudnék képzelni ugyanilyen szereposztásban, persze egy új történettel.

Ms. Akárki   2019. 08. 17.

Ütős kis csajos sorozat. A netflix egyik legjobbja, bár az első évada szerintem mérföldekkel jobb. Krysten Ritter tökéletes választás volt a női főszerepre. Végre egy erős női sorozatkarakter aki nem csak azt várja, hogy megmentsék, vagy hogy a kiszemelt pasi végre észrevegye..

bgnz367   2017. 04. 19.

Nagyszerű sorozat lett ez is a Netflixtől. David Tennant pedig akárcsak a Doctor Who sorozatban, itt is csodás módon játszott. Minden része lebilincselő és idegtépő volt. Ajánlani tudom.

A Jessica Jonesban van pár utalás a Daredevilre, sőt az egyik szereplő (Claire) mind a két sorozatban fontos szerepet töltött be.

(sz.marci)

A sorozatban megjelenő Luke Cage saját sorozatot kapott.fog megjelenni.

(sz.marci)

A sorozat New Yorkban játszódik, csakúgy, mint a Daredevil.