Powers (2015-2016)

Susan Heyward
Michelle Forbes
Susan Heyward

Jackynee   2021. 06. 22.

Akció-krimi kategóriába van sorolva, de se nagy akciókat, se nyomozást nem fogunk látni a sorozatban. Nem tudom, mi volt unalmasabb, az állandó macska-egér játék a körözés alatt álló csajjal, aki éppen megszökik, miközben hőseink a másik szobában van... több»

Sonny   2015. 12. 11.

Amilyen jól indult, s amennyire izgalmasnak ígérkezett, annyira elvesztette a későbbiekben a varázsát. Némely főhős szuperképessége vicces és nem jött be. Kicsit az volt az érzésem, hogy ez egy gyerekmese felnőtteknek.

Thor   2015. 05. 08.

Nekem nagyon tetszett, annak ellenére, hogy a videojátékot nem ismertem. A cselekménye nem nagy szám, de a kivitelezés és a látványvilága egyedi és izgalmas.

A Powers világa nagyban hasonlít a Krispen játék alapján készült Infamous: Second Son (2014) című film történetéhez. A különbség a kettő között az, hogy míg az Infamous-ban a bolygó lakosainak csak kis hányada rendelkezik különleges képességekkel, addig a Powers-ban az ilyen hősökre börtön vár, nem pedig idealizálják és tisztelik őket, mint az előző által megjelenített világban.

(erare)

A széria első epizódjai kizárólag egy online videojáték játékosainak készültek.

(erare)

A filmsorozat az azonos című képregény alapján készült.