Jessica Jones

Jessica Jones

2021.03.05 Zoltán384279

Egy Netflixes sorozatot mindig rizikós elindítani. Főleg, ha az embernek van viszonyítási alapja. Mert ugye a Marvel márka elég magasra teszi a mércét. Én nagyon szeretem ezeket, még ha van is egy-két kivétel. Plusz, ha nem is vesszük a mozifilmeket,... Több

2020.08.23 indingo

Az első évad érdekes volt, de a másik kettő már kevésbé. Nem volt túlmisztifikálva, hogy szuper ereje van valakinek.

2017.08.21 Deku

Eszement jó sorozat lett, emiatt kedveltem meg David Tennant-tot is. Hatalmas színész és remek sorozat volt. Remélem a folytatásban is hasonló jó történetet kapunk.

2020.08.20 Szilonka

Két ilyen idegesítő női karaktert egy sorozatban? Húzták, mint a rétestésztát a történetet.

2020.09.01 petraszab

Nemrég fejeztem be a sorozatot, nagyon tetszett. Egy nagyjátékfilmet is el tudnék képzelni ugyanilyen szereposztásban, persze egy új történettel.

2019.08.17 Ms. Akárki

Ütős kis csajos sorozat. A netflix egyik legjobbja, bár az első évada szerintem mérföldekkel jobb. Krysten Ritter tökéletes választás volt a női főszerepre. Végre egy erős női sorozatkarakter aki nem csak azt várja, hogy megmentsék, vagy hogy a kiszemelt pasi végre észrevegye..

2017.04.19 bgnz367

Nagyszerű sorozat lett ez is a Netflixtől. David Tennant pedig akárcsak a Doctor Who sorozatban, itt is csodás módon játszott. Minden része lebilincselő és idegtépő volt. Ajánlani tudom.

2020.09.22 HannaK

Krysten Rittert eddig csak idétlen csajos filmekben láttam. A Jessica Jonesban nagyon odatette magát. Szerintem az ő kiváló alakítás is kellett hozzá, hogy a sorozat ilyen sikeres legyen.

2016.05.12 hell.l

Nagyon jó sorozat,nemrégen bukkantam rá, még csak a felénél tartok, de nagyon bejött. Nagyon tetszik az egyedi sötét hangulata és egyedi stílusa.

2020.10.14 HanGa

Végre egy szuperhősös sorozat, ahol egy nő a főszereplő. Izgalmas a története és jók az egyes részek, néztem volna még.

2016.07.02 sz.marci

Elképesztő. A daredevil után nem is vártam mást, de mégis meglepett. Az első perctől magával ragadott, nem bírtam abbahagyni. A főszereplő remekül alakítja a szerepét, kicsit sem erőltetett, ám ez elmondható az összes másik szereplőről is (kivéve tal... Több

2016.04.27 ereln

David Tennant remekel a sorozatban, iszonyatosan jól adja át gonosz karaktert. Aki szereti a pszichothrillereket, azoknak mindenképp ajánlom a sorozatot, egyszerűen brutálisan jó!

2016.06.24 portal91

Na ilyen egy igazi thriller sorozat. Kilgrave valami eszméletlen jó főgonosz, elég jól kivesézik a sztoriját, mindenkinek ajánlom, aki szereti a műfajt és a Marveles filmeket.

2016.01.03 vinetty93

Nagyon állat hangulata van a sorozatnak. Szépen ráérősen fejtik ki a főszereplő képességeit és háttér történetét. Ami eleinte furcsa volt aztán rájön az ember, hogy csak szimplán nem akarnak durr bele balázs módjára nekünk támadni. Nagyon ötletes és izgalmas sorozat.