Közösség

Vélemény:

 

79 Jessica Jones

(2015)

Jessica Jones

 
Zoltán384279   2021.03.05 20:14
0

Egy Netflixes sorozatot mindig rizikós elindítani. Főleg, ha az embernek van viszonyítási alapja. Mert ugye a Marvel márka elég magasra teszi a mércét. Én nagyon szeretem ezeket, még ha van is egy-két kivétel. Plusz, ha nem is vesszük a mozifilmeket, még mindig ott van a Daredevil, ami szerintem az egyik legjobb Netflix sorozat. Jessica Jones eléggé meglepett, de kellemes szempontból. Nagyon jó a sztori és a színészek, olyan, mintha a régi képregényeket lapozgatnám. Jessica szerepére nem is találhattak volna jobb színésznőt. Egy 30 kilós csajszi, aki tuti egész életében depressziós volt. Tökéletes. Egy dolog nem tetszik a filmben, de az a képregényekben is rossz volt. És az Kilgrave figurája. Már gyerekkoromban is azt kérdeztem magamtól, hogy ki ez az idióta, és mit keres a szuperhősök között. Az egy dolog, hogy van egy képessége, de a főgonoszok mindig akarnak valamit. Elpusztítani a világot, meg ilyenek. Ő semmit nem akar, csak parancsolgatni. De az ő szerepe is jól meg van formálva. Még csak az első évadot néztem meg, de remélem, tartják a színvonalat. Sőt, Kilgrave nélkül még jobb is lehet. A Daredevilhez nem lesz elég jó, de azért így is ötös.