Thibo84   2016. 12. 09.

Most végeztem ki az első évadot, és megvallva csak a közös crossover - Zöldíjász, Flash, Supergirl és A holnap legendái - miatt néztem, hogy képben legyek. Sokan dicsérik, de számomra az egész egy szánalmas koppintás. Rengeteg hasonlóságot fedeztem fel, ami a korábbi Superman filmekben, vagy sorozatokban megtörténtek, az ellenségekről nem is beszélve. A másik, ahogy az Acélembert beállítják és beszélnek róla. Szánalmas, bugyuta és gyenge karakterként mutatják be. Most komolyan? Elhiszem, hogy nem Szupi van most a középpontban, de ennyire nem kellett volna a készítőknek lenézniük. A címszereplőt alakító színésznő is hiteltelen volt számomra. Akár egy tinédzser kislány, aki most kamaszodik. A Smallville-i Supergirl, nála sokkal hitelesebb volt. A többi színésznek a játékában is volt kivetni valóm. Vagy túl játszották karakterüket, vagy nem igazán vittek bele mindent. Kevésnél tapasztalt azt, hogy amit a karaktere megkíván, azt jól is adja elő. Az egész elég gyérül hatott nálam. Egyetlen részt csíptem, amikor Flash tiszteletét tette a sorozatban. Érdekes, hogy Tornádó ellen vívott csata után, Kara egy részre elveszti az erejét, de egy földije ellen vívott küzdelmet követően, a vállára kap egy méretes űrhajót, és kihajítja az űrbe.

Balint   2016. 02. 13.

Meglepően erősen kezdett, és eddig sikerült is tartania a színvonalat, pedig eredetileg lányoknak készült, nagyon jól tartja az egyensúlyt a harcok és a magánélet közötti gondok között ;)

Rekyyy   2016. 02. 09.

Egyik kedvenc sorozatom. Szerintem jól megtalálták a színészeket, és egyelőre a sztori is tetszik. Remélem nem fog ellaposodni, mint néhány hasonló sorozat :)

amndl59   2017. 05. 16.

Kissé erőltetett sorozatnak tűnik, van amikor egész jól eltalálják de összességében kissé bénácska. Nem a kedvencem de ha nincs más akkor egynek megteszi.

Yandelus   2016. 01. 16.

Eddig egész jó a sorozat, és a hírek szerint, elég jó dolgokat találtak ki az írók. Kíváncsian várom a foyltatást. Melissa amúgy nagyon jól alakítja Kara-t, nagyon szépen helyt áll, most látszik igazán, mennyire jól járt vele a CBS.

Calista Flockhart
Owain Yeoman
David Harewood
David Harewood
Lynda Carter

A marslakók nyelve magyar a sorozatban.

(mamiéstöti2 )

A sorozat következő évadában felbukkan maga Superman is felbukkan, de nem Henry Cavill alakítja majd.

(sz.marci )