Csillagkapu (1997)

Stargate SG-1

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

harnas1207   2019. 12. 28.

Klasszikus sorozat aminek az alap sztoriját imádtam, de a részek sztorija nagyon gyengék voltak. Sajnáltam, mert a forgatókönyvírók sokkal többet is ki tudtak volna hozni ebből az ötletből.

Deku   2017. 08. 21.

Sci-fi rajongóként szinte kötelező ezt a darabot legalább egyszer végig nézni. Nagy kedvencem lett ez a sorozat, elérte a tőle igazán elvárt hatást, ami pedig számomra az, hogy kellemesen elszórakoztasson.

Edii   2015. 09. 15.

Néztem és akkor még talán tetszett is, de most... a története, olyan semmilyen, a kidolgozása nem jó és a színészek se nyújtanak nagy alakítást.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Régen nagy durranásnak számított, de mára már sajnos eljárt felette az idő. Csak a nagyon kőkemény sci-fi rajongók szeretik még mindig ezt a sorit. Akkoriban felrázta a sorozatok világát és klassz kis kikapcsolódás volt a kalandjaik.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Kötelező megtekinteni főleg a sci-fi rajongóknak. Remek történetek és látvány a sorozat egészében. Csak ajánlani tudom.

A Showtime című műsorban volt a sorozat premierje 1997 július 27.-én

Az épület kb 18 méter széles és 4,5 méter magas.

A stúdió direkt ehhez a filmhez épített egy épületet, mely kétszintes volt.