Közösség

Vélemény:

 

72 Supergirl

(2015)

Supergirl

 
Thibo84   2016.12.09 18:45
0

Most végeztem ki az első évadot, és megvallva csak a közös crossover - Zöldíjász, Flash, Supergirl és A holnap legendái - miatt néztem, hogy képben legyek. Sokan dicsérik, de számomra az egész egy szánalmas koppintás. Rengeteg hasonlóságot fedeztem fel, ami a korábbi Superman filmekben, vagy sorozatokban megtörténtek, az ellenségekről nem is beszélve. A másik, ahogy az Acélembert beállítják és beszélnek róla. Szánalmas, bugyuta és gyenge karakterként mutatják be. Most komolyan? Elhiszem, hogy nem Szupi van most a középpontban, de ennyire nem kellett volna a készítőknek lenézniük. A címszereplőt alakító színésznő is hiteltelen volt számomra. Akár egy tinédzser kislány, aki most kamaszodik. A Smallville-i Supergirl, nála sokkal hitelesebb volt. A többi színésznek a játékában is volt kivetni valóm. Vagy túl játszották karakterüket, vagy nem igazán vittek bele mindent. Kevésnél tapasztalt azt, hogy amit a karaktere megkíván, azt jól is adja elő. Az egész elég gyérül hatott nálam. Egyetlen részt csíptem, amikor Flash tiszteletét tette a sorozatban. Érdekes, hogy Tornádó ellen vívott csata után, Kara egy részre elveszti az erejét, de egy földije ellen vívott küzdelmet követően, a vállára kap egy méretes űrhajót, és kihajítja az űrbe.