Star Wars: Fiatal Jedik kalandjai

Star Wars: Fiatal Jedik kalandjai

Star Wars: Young Jedi Adventures

Az ifjak történetét meséli el, akik kalandokba keverednek, és megkezdik útjukat, hogy Jedi lovagokká váljanak.

(Hupka Adrián)

Rendező: Elliot M. Bour
Forgatókönyvíró: Lamont Magee
Premier: 2023.05.04. | Disney+ (2023.05.04.)

Ahsoka  (2023)

Andor  (2022)

Több

1. évad (2023) - 1 epizód

2023.05.07 summerfallmediagroup

Kék az ég, zöld a fű, a Jedi az Jedi, ha aprócska is

Önmagában mindent szeretünk ami Star Wars, és ezzel is így voltunk. Ez alapvetően egy főleg gyerekeknek szánt Star Wars ismeretterjesztő animációs sorozat - legalább is a készítők annak szánták - és abszolút beleillik az univerzumba. Ha pontosak akarunk lenni: ez egy Star Wars Jedi akadémia 6 éves kor alatt... Felnőttként is élvezetes nézni, nem rossz, de azért gyerekként egy gyerekeknek szánt történetvezetés mégis csak érthetőbb. Ajánlott korosztály: 4-9 éves kor (Legalább a gyerkőc elmondhatja tudja mi az a Jedi, vagyis hogy inkább kik azok, nah meg hogy Yoda Mester tök rendes) Kisgyerekes családoknak, akik meg akarják ismertetni csemetéjükkel a Star Wars világát, kezdetnek tökéletes.

2023.05.04 Pimasz

Aranyos, de nem sokkal több ennél. Gyerekeknek készült és szerintem annak teljesen megfelel.

A Kai Brightstar-t játszó szinkronszínész fiú (Jamaal Avery Jr.) nem csak hangját, de arcát is adja a karakternek.Szerző: summerfallmediagroup

A sorozat a Köztársaság fénykorában játszódik majd, 200 évvel A Baljós árnyak előtt.Szerző: istv2k