Pokoli éden (2004-2010)

Ian Somerhalder
Ian Somerhalder
Michelle Rodriguez
Evangeline Lilly

H.a.n.n.a   2021. 10. 31.

Nagyon kedveltem. Az első 3 évadot többször is láttam, de ami után jött, az lehúzta a korábbiakat. Kicsit elkanyarodott a történet egy misztikus, már-már érthetetlen irányba.

indingo   2016. 02. 18.

Az első 1-2 évad még tetszett is, de utána olyan már olyan badarságok voltak, hogy csak na. Visszamentek az időbe, direkt még egyszer lezuhantak, eltűnő sziget. Nekem már sok volt.

Deku   2017. 08. 23.

Ez a sorozat nagy harangozást kapott a tévében és emlékszem felvillanyozott. Aztán részről részre lelombozódott a kedvem. Egyre laposabb és unalmasabb lett. Semmi se történt benne.

HercegPeter   2016. 12. 02.

Nem értem miért kellett ennyire tönkretenni ezt a sorozatot. Én is elkezdtem tetszett is eleinte, de annyira megkavarták, hogy abbahagytam. Azóta se bánom mert hallottam, hogy mi a vége és az alapján jó döntés volt, hogy nem szenvedtem végig.

MP170506   2019. 05. 23.

Úgy a második évadig nagyon tetszett ez a sorozat, volt benne minden ami kell: fordulat, dráma, akció. De utána elment egy olyan világba, amivel nem tudtam azonosulni: katyvasz, badarság lett az egész.

Ms. Akárki   2019. 09. 03.

Nem értem, hogy miért volt annó akkora felhajtás ez a sorozat körül. Kétszer is elkezdtem nézni, de engem halálra untatott sajnos. Nem fut ki sehova a történet. Lapos és unalmas karakterek és történet. Nem ajánlom sajnos.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Az elején igazi függő voltam. Mielőtt kezdődött volna egy-egy új évad újra néztem az azt megelőzőt. Utána valami átkattant bennem és valahogy az eredeti koncepció is megváltozott, de sok lett a sorozat.

Az első évad barlangjelenetének helyszíne egy raktár volt, amely előtte tömegmészárlás miatt sokáig üresen állt.

(ocso)

A Számok c. epizódban elhangzott hat számot rengeteg ember játszotta meg a lottón a film után.

(ocso)

A másfél órás nyitó rész több mint 10 millió dollárba került, így ez volt a legköltségesebb pilot a televíziózás történetében.

(ocso)

Josh Holloway a hat évad során mindig a saját csizmáját viselte a sorozatban, nem volt hajlandó felvenni a kellékcsizmákat.

(Nathan03)

A sorozat főszereplőjének számító Matthew Foxot eredetileg csak az első részre szerződtették, a forgatókönyv szerint ugyanis karaktere, Shephard az első részben életét veszítette volna.

(Nathan03)

A Lost a maga hat évadával olyan színvonalat produkált, ami az elkövetkező időkben is méltóvá teszi az összehasonlítási alap megtisztelő posztjára. több»