indingo   2016. 02. 18.

Az első 1-2 évad még tetszett is, de utána olyan már olyan badarságok voltak, hogy csak na. Visszamentek az időbe, direkt még egyszer lezuhantak, eltűnő sziget. Nekem már sok volt.

Deku   2017. 08. 23.

Ez a sorozat nagy harangozást kapott a tévében és emlékszem felvillanyozott. Aztán részről részre lelombozódott a kedvem. Egyre laposabb és unalmasabb lett. Semmi se történt benne.

HercegPeter   2016. 12. 02.

Nem értem miért kellett ennyire tönkretenni ezt a sorozatot. Én is elkezdtem tetszett is eleinte, de annyira megkavarták, hogy abbahagytam. Azóta se bánom mert hallottam, hogy mi a vége és az alapján jó döntés volt, hogy nem szenvedtem végig.

MP170506   2019. 05. 23.

Úgy a második évadig nagyon tetszett ez a sorozat, volt benne minden ami kell: fordulat, dráma, akció. De utána elment egy olyan világba, amivel nem tudtam azonosulni: katyvasz, badarság lett az egész.

beero88   2016. 01. 16.

Emlékszem amikor beharangozták a sorozatot a tévében a trailerrel nagyon felkeltették az érdeklődésemet. Sajnos ez az érdeklődés pár rész után érdeklődés hiányában visszaesett. Nekem nem volt bejövős.

Michelle Rodriguez
Ian Somerhalder
Ian Somerhalder
Michelle Rodriguez
Evangeline Lilly

A Lost a maga hat évadával olyan színvonalat produkált, ami az elkövetkező időkben is méltóvá teszi az összehasonlítási alap megtisztelő posztjára. Értékelés: 10/10 több»

Az első évad barlangjelenetének helyszíne egy raktár volt, amely előtte tömegmészárlás miatt üresen állt sokáig.

(ocso)

A Számok c.epizódban elhangzott hat számot rengeteg ember játszotta meg a lottón a film után.

(ocso)

A másfél órás nyitó rész több mint 10 millió dollárba került, így ez volt a legköltségesebb pilot a televíziózás történetében.