Pokoli éden

Lost

2021.10.31 H.a.n.n.a

Nagyon kedveltem. Az első 3 évadot többször is láttam, de ami után jött, az lehúzta a korábbiakat. Kicsit elkanyarodott a történet egy misztikus, már-már érthetetlen irányba.

2016.02.18 indingo

Az első 1-2 évad még tetszett is, de utána olyan már olyan badarságok voltak, hogy csak na. Visszamentek az időbe, direkt még egyszer lezuhantak, eltűnő sziget. Nekem már sok volt.

2017.08.23 Deku

Ez a sorozat nagy harangozást kapott a tévében és emlékszem felvillanyozott. Aztán részről részre lelombozódott a kedvem. Egyre laposabb és unalmasabb lett. Semmi se történt benne.

2016.12.02 HercegPeter

Nem értem miért kellett ennyire tönkretenni ezt a sorozatot. Én is elkezdtem tetszett is eleinte, de annyira megkavarták, hogy abbahagytam. Azóta se bánom mert hallottam, hogy mi a vége és az alapján jó döntés volt, hogy nem szenvedtem végig.

2020.12.06 Robinson76

Nem annyira elveszettek

Ez a széria tipikus példája annak, hogy egy érdekesnek induló, és pár évadon át jól építkező sorozatot hogyan lehet feláldozni a túlzott összetettség, a sok, sokszor felesleges karakter és a túlbonyolítás oltárán. Sok minden lógva maradt a levegőben, és meg sem próbálták megmagyarázni vagy elvarrni. Erre mondják, hogy a kevesebb néha több...

2019.05.23 MP170506

Úgy a második évadig nagyon tetszett ez a sorozat, volt benne minden ami kell: fordulat, dráma, akció. De utána elment egy olyan világba, amivel nem tudtam azonosulni: katyvasz, badarság lett az egész.

2021.04.15 elekm90

Számomra ez volt az első nem sitcom-jellegű sorozat, ami igazán be tudott szippantani. Érdekes és titokzatos karakterek, cliffhanger minden rész végén, és egy ideig konzekvens sztori. Viszont beleesett abba a hibába, amibe oly sok sikeres sorozat, ne... Több

2019.09.03 Ms. Akárki

Nem értem, hogy miért volt annó akkora felhajtás ez a sorozat körül. Kétszer is elkezdtem nézni, de engem halálra untatott sajnos. Nem fut ki sehova a történet. Lapos és unalmas karakterek és történet. Nem ajánlom sajnos.

2017.11.02 Bazzzsi

Az elején igazi függő voltam. Mielőtt kezdődött volna egy-egy új évad újra néztem az azt megelőzőt. Utána valami átkattant bennem és valahogy az eredeti koncepció is megváltozott, de sok lett a sorozat.

2016.05.05 TomÁcs

Hatalmas hisztéria volt körülötte, pedig bűn rossz. Az utolsó évad már konkrétan nézhetetlen volt.

2018.11.29 VvV

Amilyen ígéretesen indult, olyan béna lett a vége. Valahogy elfogyott belőle a szufla.

2015.06.22 Dodi

Ez a sorozat igencsak letudja kötni a néző figyelmét! Hihetetlen mennyire jól sikerült, kaland, dráma, akció, misztikus minden volt benne, ami kell egy kiváló sorozathoz!

2016.01.16 beero88

Emlékszem amikor beharangozták a sorozatot a tévében a trailerrel nagyon felkeltették az érdeklődésemet. Sajnos ez az érdeklődés pár rész után érdeklődés hiányában visszaesett. Nekem nem volt bejövős.

2017.07.24 Lonka

Nagyon jó kis sorozat, bár az első évadok jobban tetszettek. A sztori kibontakozása, hogy ki-kivel van, ki mit is csinálta a múltban az nagyon tetszett.