Dűne
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

portal91   2016. 06. 24.

Nem igazán tudtak színészkedni a szereplők, nagyon unalmas, nem tud lekötni, 2 nap kellett, mire megnéztem, simán felejthető, noha betudom annak, hogy elég régi.

Edii   2015. 09. 30.

William Hurt jó volt benne, igazi herceg. A többi szereplőt részemről inkább hagyjuk, főleg aki Pault játszotta... Nos itt szépen és kellemesen és mindenki számára érthetően levonul Herbert története. Ennek a filmnek viszont nem éreztem annyira a sodrását, a látványvilága meg inkább kötelezően megoldott valaminek tűnt.

Az egyik jelenetben a hamis fűszer valójában oregano.

(magyaristvan)

A Fremen-ek ragyogó szemét speciális ultraibolya kontaktlencsékkel és ultraibolya szűrős kamerákkal oldották meg.

(magyaristvan)

A legtöbb Fremen-t Cseh színészek játszották.