Shannara: A jövő krónikája

indingo   2016. 02. 17.

Picit zavaró számomra, hogy minden második férfi szereplő ugyan úgy néz ki. Barna, borostás. Sokszor mást is csinálok miközben nézem, legtöbbször fel se nézek a képernyőre aztán nem tudom ki-ki. :)

Orosz István   2016. 05. 28.

Nekem nagyon gyenge volt. A látvánnyal nincs baj. A történet lassú, vontatott erőltetett gyenge. Mesének is rossz! Elfek egy fa amiben démonok vannak bezárva nem olvastam a könyvet ezek után nem is akarom de az is meglehet, hogy csak filmes adaptációban nem működik a dolog a betűáradat lehet hogy mást mutat.

Fahéjgolyó   2016. 10. 09.

12-14 éves tinilányok fantasyja. Kicsit koppintottak a Gyűrűk urából, a Trónok harcából, a ronda karaktereket kigyúrt csupasz mellkasú, a célkorosztály ideáljával helyettesítették és kész is van az MTV új sikersorozata.

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Kalandfilmsorozatnak szerintem nem elég lendületes. A látványa még meglenne, látok benne potenciált, de valahogy a történet gyenge, nem történik benne sok minden.

Lonka   2017. 07. 27.

Nem ragadott magával a a sorozat, leírás alapján jobbnak tűnt. Valahogy nem eléggé kidolgozott, teljesen belecsöppenünk az elején és csak dobálgatják az idegen kifejezéseket.

John Rhys-Davies
James Remar
Marcus Vanco
Zoe Robins
Ivana Baquero

Kiváló kis fantasy. Persze nem üti a Trónok harcát, de azért leköti az embert. Mindenkinek javaslom, aki bírja a műfajt. több»

A sorozat Terry Brooks azonos című könyvsorozata alapján készült.

(Az amatőr )