Shannara: A jövő krónikája

The Shannara Chronicles

2020.09.30 jfruzsi97

Elején egész nézhető volt, érdekes koncepcióval. De hamar ellaposodott és abba is hagytam.

2016.02.17 indingo

Picit zavaró számomra, hogy minden második férfi szereplő ugyan úgy néz ki. Barna, borostás. Sokszor mást is csinálok miközben nézem, legtöbbször fel se nézek a képernyőre aztán nem tudom ki-ki. :)

2019.07.19 Norbert93

Poszt-apokaliptikus

Az első rész alapján érdekesnek ítéltem meg a film koncepcióját, de hamar rájöttem, hogy nagyjából ennyiben ki is merült a sorozat. Gyenge és gyerekes történetvezetés, unalmas klisé-karakterek, más fantasy művekből összeollózott sablonok, illetve olyan kategóriás színészek, akiknek inkább a Disney Channel valamelyik sorozatában kellett volna inkább játszania.

2016.05.28 Orosz István

Nekem nagyon gyenge volt. A látvánnyal nincs baj. A történet lassú, vontatott erőltetett gyenge. Mesének is rossz! Elfek egy fa amiben démonok vannak bezárva nem olvastam a könyvet ezek után nem is akarom de az is meglehet, hogy csak filmes adaptációban nem működik a dolog a betűáradat lehet hogy mást mutat.

2017.11.20 Bazzzsi

Kalandfilmsorozatnak szerintem nem elég lendületes. A látványa még meglenne, látok benne potenciált, de valahogy a történet gyenge, nem történik benne sok minden.

2016.10.09 Fahéjgolyó

12-14 éves tinilányok fantasyja. Kicsit koppintottak a Gyűrűk urából, a Trónok harcából, a ronda karaktereket kigyúrt csupasz mellkasú, a célkorosztály ideáljával helyettesítették és kész is van az MTV új sikersorozata.

2017.07.27 Lonka

Nem ragadott magával a a sorozat, leírás alapján jobbnak tűnt. Valahogy nem eléggé kidolgozott, teljesen belecsöppenünk az elején és csak dobálgatják az idegen kifejezéseket.

2016.09.29 Greeta

Vártam a sorozatot, de annyira nem ragadott magával 4 rész után feladtam. Olyan gyűrűk úra koppintás.

2019.03.13 Timcsi

Nem valami izgalmas sorozat. A látványa nekem nem jött be és a karakterek sem túl izgalmasak.

2016.10.04 hell.l

Az előzetes, plakátok alapján sokkal többet vártam ettől a filmtől. Semmi egyediség sincs benne, emellett a színészi játék és a cselekményvezetés is rossz, unalmas.

2016.04.27 HanGa

Nem tudom könyvben milyen, de a sorozatot én untam. Tündérek, meg csodafák, de megyünk ide, meg oda, mint a hobbitok, hát nem tudom. Hiányoltam az izgalmakat is.

2016.02.28 H.a.n.n.a

Állítólag a könyv nagyon jó, a sorozat még nem sokat mutatott pedig már lement jó pár rész. Az első rész még izgalmas volt, de utána eléggé leült és lassan halad a a cselekménye.

2018.07.02 kadvan95

Szerintem egész jó kis sorozat. Megérdemelné a folytatást. Szomorú, hogy elkaszálták. Még az első évad lassan vezeti be a nézőt a világba és ismerteti meg a karakterekkel, addig a második sokkal mozgalmasabb és izgalmasabb, sok kérdést hagy maga után, amire talán sosem kapunk választ...

2017.10.13 Bogii

Nem volt rossz, bár jó sem. Főleg a szereplők és a színészi játék volt az, ami nagyon lehúzta az első évadot. A történet alapvetően egészen tetszett, de a főszereplő Poppy Drayton elképesztően gyenge volt. Remélem a második évad tartogat valami kellemes meglepetést.