Éjszakai ég (2022)

J.K. Simmons
Cass Buggé
Sissy Spacek
J.K. Simmons

Kiss Norbert   2022. 05. 23.

Imádom a scifit, de...

Én szeretem a gondolkodós filmeket, amik vontatottak, de ez olyan vontatott, hogy én nem bírom végignézni!

Gyula   2022. 05. 20.

A színészi játék nagyon jó. Az egész minősége is nagyon jó. Kicsit lassan halad, de még mindig érdekes. Érdemes megnézni. Sissy Spacek nagyon jót alakít.

Mobee   2022. 05. 22.

Lassú az elejétől a végéig. Remek színészi játék, de a történet annyira húzódik, hogy mindent beárnyékol. Könnyen le lehetett volna rövidíteni 3 epizódra. Esetleg akár csak egy filmre.

CSaba   2022. 05. 21.

JK Simmons, Sissy Spacek és az űr, mi hiányozhat? Nos, igazából semmi, ez nem egy klisés, lézerekkel és technológiával teli, őrült sci-fi sorozat, hanem egy karakterközpontú történet, amelynek középpontjában a család, a kapcsolatok, valamint a fejlődés és a hanyatlás áll.

J.K. Simmons Ed O'Neill helyett állt be Franklin szerepére. O'Neill személyes okok miatt lépett ki a sorozatból.

(Hupka Adrián)

Az Amazon Prime mintha megtalálta volna a saját kis rétegműfaját a csendes, vidéki sci-fikben. A Térség nagyszabású űroperája mellett olyan minimalistább és érzelemközpontú megközelítésű zsánerdarabokat találunk a platformon, mint a Történetek a hurokból, vagy az idei Odakinn. Az Éjszakai ég hasonló receptet követ, mint az utóbb említett sorozat. Egy idős házaspár “unalmas” hétköznapjaiba kúszik be egy fantasztikus szál, ami végig inkább csak a háttérben lappang. De egyben annak inverzét is nyújtja. Mert míg az Odakinn inkább volt érdekfeszítő a misztikuma miatt, az Éjszakai égben sokkal erősebb a családi dráma. Sőt, szinte kár is, hogy belevitték a sci-fit. Kritika. több»