Éjszakai ég

Éjszakai ég

Night Sky

A történet Franklin és Irene Yorkot követi, egy házaspárt, akik évekkel ezelőtt felfedeztek egy kamrát a hátsó kertjükben, amely megmagyarázhatatlan módon egy különös, elhagyatott bolygóra vezet.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Holden Miller
Premier: 2022.05.20. | Amazon Prime Video (2022.05.20.)

Sissy Spacek
J.K. Simmons
Cass Buggé
Sissy Spacek
J.K. Simmons

KULCSSZAVAK

2022.05.23 Kiss Norbert

Imádom a scifit, de...

Én szeretem a gondolkodós filmeket, amik vontatottak, de ez olyan vontatott, hogy én nem bírom végignézni!

2022.05.20 Gyula

A színészi játék nagyon jó. Az egész minősége is nagyon jó. Kicsit lassan halad, de még mindig érdekes. Érdemes megnézni. Sissy Spacek nagyon jót alakít.

2022.05.22 Mobee

Lassú az elejétől a végéig. Remek színészi játék, de a történet annyira húzódik, hogy mindent beárnyékol. Könnyen le lehetett volna rövidíteni 3 epizódra. Esetleg akár csak egy filmre.

2022.05.21 CSaba

JK Simmons, Sissy Spacek és az űr, mi hiányozhat? Nos, igazából semmi, ez nem egy klisés, lézerekkel és technológiával teli, őrült sci-fi sorozat, hanem egy karakterközpontú történet, amelynek középpontjában a család, a kapcsolatok, valamint a fejlődés és a hanyatlás áll.

J.K. Simmons Ed O'Neill helyett állt be Franklin szerepére. O'Neill személyes okok miatt lépett ki a sorozatból. Szerző: Hupka Adrián

(2022. 06. 09.)
Bolygóra nyílik a sufni ajtó, kihallatszik belőle a szép színészi játék
Az Amazon Prime mintha megtalálta volna a saját kis rétegműfaját a csendes, vidéki sci-fikben. A Térség nagyszabású űroperája mellett olyan minimalistább és érzelemközpontú megközelítésű zsánerdarabokat találunk a platformon, mint a Történetek a hurokból, vagy az idei Odakinn. Az Éjszakai ég hasonló receptet követ, mint az utóbb említett sorozat. E... Több

(2022. 10. 20.)
2022. tavaszának egyik nagy dobása volt a Prime Videotól a Night Sky című sci-fi sorozat megjelenése. Már az első trailerek megjelenése óta nagyon vártam, tudtam, hogy ezt nekem találták ki. Sajnos mire eljutottam odáig, hogy ezt az írást közzé tegyem, már keserű szájízzel kell beszámolnom róla, ugyanis az első évad debütálása után alig pár héttel ... Több