Terra Nova - Az új világ (2011)

Terra Nova

Robinson76   2022. 03. 31.

Terra Nova, ami jó is lehetett volna...

A bevezető dupla rész még tetszett, de a középső amolyan családias, drámázós részek már kevésbé, aztán jött az utolsó 3 rész, ami felvezette a folytatást, amiből végül nem lett semmi. Azt vártam, hogy több dinoszaurusz, még több rejtély és szövevényes történet lesz benne, de ehelyett inkább a család és a kolónia mindennapjaira mentek rá. Hiába tűnt érdekesnek és izgalmasnak a felütés, a megvalósítás klisés és erőltetett lett. A sorozat elejébe és végébe volt ugyan potenciál, a közbeeső részek viszont csak tölteléknek nevezhetőek. Így pedig nem csoda, hogy nem váltotta meg a világot, és végül kasza lett a vége.

indingo   2017. 11. 20.

Már nem tudom milyen évben játszódik a sorozat, de az időugrás ismert volt, mert valami más világba exportálták az embereket, de más téren meg eléggé elmaradottak voltak.

Greeta   2017. 12. 18.

Látványos és egyben szokatlan sorozat, amely egy olyan jövőben játszódik, ahol visszamegyünk az időben egy elmaradottabb időbe, mert az jobb nekünk. Érdekes.

HannaK   2016. 09. 17.

Nálam minden jöhet, ami dinos. Tetszett a története és a szereplők is egész jók.

malnaturmix   2016. 10. 26.

Nem volt rossz a sztori, de nem készült belőle 2. évad? Én az elsőnél elakadtam, addig érdekes volt.