13-as raktár

2. évad (2010) - 13 epizód
3. évad (2011) - 13 epizód
4. évad (2012) - 20 epizód
5. évad (2014) - 6 epizód

A világunkban léteznek olyan különleges műtárgyak, melyek valamilyen rejtélyes képességük miatt fenyegetést jelentenek az emberekre. Myka Bering és Pete Lattimer titkos ügynökök ezen tárgyak nyomába erednek, a 13-as raktárból pedig Artie Nielsen és Claudia Donovan segítik a… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2011.07.21.

2023.05.01 Gamehun638

A végére ellaposodott és kifogyott. Pont ugyanúgy, ahogyan az Eureka is tette.

2020.11.14 Robinson76

A szegény ember Mulder-Scully duója

Ez a sorozat azoknak szerezhet örömet, akik szeretik a viszonylag egyszerű történeteket, az egymást viccesen cseszegető főszereplőket, és nem okoz nekik gondot némi tárgyi tévedésekkel tarkított kincskeresés. Egy kis akció itt, egy kis lelkizés ott, mindez leöntve misztikus maszlaggal, és már készen is áll a nem túl acélos, de szerethető széria.

2015.05.29 titra

Az alapsztori tetszett, a színészek nem voltak valami meggyőzőek, a karakterek többsége is átlagosnak mondható, talán Artie és Claudia tetszettek a legjobban. Nem kedvelem az ilyen ereklyevadászos történeteket, de ez szerintem más volt. Tényleg a rak... Több

2016.04.25 Kate Rainbow

Igazán sajnálom, hogy vége lett, mert nagyon király kis sorozat volt. Nagyon tetszett az alap történet, és ahogy a többit köré építették. Nagyon humoros és látványos is volt a sorozat. Jó lenne ha lenne folytatás. Ajánlom mindenkinek aki még nem látta.

2015.05.01 house354

Ez egy tipikus olyan sorozat, ahol a gyenge grafikai megoldások ellenére a történet és a szereplők mégis élvezhetővé tették. Nagyon szerettem, kár hogy vége lett.

A sorozatban számos utalás van a SyFy másik, Eureka című szériájára. Douglas Fargo például a Global Dynamics alkalmazotta Eureka városában. Szerző: hp

Az Eurekaban a 13-as raktár (a SyFy másik saját gyártású sorozata) két színésze, Allison Scagliotti és is feltűnik, akik minkét szériában ugyanazt a karaktert játsszák (crossover). Szerző: hp

Brent Spiner visszatérő szereplő a negyedik évadban. Ő és az Artie-t alakító Saul Rubinek korábban a Star Trek: Az új nemzedékben és a Leverage című sorozatban is együtt játszott. Szerző: hp