Bob   2016. 09. 13.

A pilot egész jó volt. Remélem, hogy kicsit felpörög a sorozat, különben felejtős lesz. A 4 csillagos értékelést csak amiatt adtam, mert sokat várok a sorozattól.

trixxy   2016. 12. 05.

Eleinte tetszett, az első 4 rész után azonban nagyon egysíkúvá vált. De érdekes az ötlet, jó az alap kocepció, sztem kicsit többet is ki lehetett volna hozni belőle..

penzesisti   2017. 08. 17.

A film ugyan elvont, egyedi és más mint a többi, de nem hozta számomra az elvárt színvonalat. Néhol összecsapott, néhol elaprózott, néhol pedig érdektelen.

Gríz   2016. 03. 18.

Felemások az érzéseim ezzel a sorozattal kapcsolatosan, mert az egyik rész nagyon jól, a másik pocsékul sikeredett. Emiatt mindig az volt az érzésem, hogy csalódtam.

Rajkó   2016. 03. 04.

Megnéztem az első két részt, de annyira nem volt benne semmi érdekes és élvezhető, hogy abbahagytam. Se íze, se bűze nem volt az egésznek.

Isaac White
Bess Armstrong