Dollhouse - A felejtés ára

Dollhouse - A felejtés ára

Dollhouse

1. évad (2009) - 14 epizód
2. évad (2009) - 13 epizód

A milliomosok előtt nem léteznek akadályok, számukra a legextrémebb szolgáltatások is aprópénzbe kerülnek. A Dollhouse tulajdonosai jól tudják, hogy ügyfeleiknek nem lehet drága egy bankrabló, egy túsztárgyaló, vagy akár egy énekesnő sem. Echo, az cég legjobb embere minden személyiséggel… Több

Premier (HU): 2010.01.04.

2019.03.26 Timcsi

Az ötlet jó, de helyenként hiányos a története. Volt benne potenciál és minden rész új téma köré épült.

2018.04.26 indingo

Talán egy egész estés film érdekesebb lett volna témából. Túl szabdaltak volta a részek, 40 percben nem is lehetett annyira kifejten egy sztorit. Az ötlet maga érdekes.

2017.11.02 Bazzzsi

Kis hazánkban túl sok rész nem ment le, pedig egy ígéretes sorozat volt. Maga az alapkoncepció, hogy megvásárolunk egy személyt bizonyos alkalmakra magunknak tetszett.

2018.11.29 VvV

Nem értem miért nem szerették a nézők. Az alapsztori nekem nagyon tetszett és a részeket is jól megcsinálták.

2017.12.18 Greeta

Az alapötlet nagyon tetszett, rengeteg potenciál volt benne. Egy ideig érdekes is volt, de utána valahogy egyre érdektelenebb részek következtek.

A sorozat atyja, Joss Whedon öt évadra tervezett, előre kitalálta, hogy alakuljon a történet, milyen irányba fejlődjenek a karakterek, a sorozatot azonban a második évad után leállították.Szerző: hp

Eliza Dushku és Joss Whedon egy közös ebéd alkalmával állt elő a sorozat ötletével.Szerző: hp

Dr. Saunders karaktere lényegesen idősebb lett volna, azonban Joss Whedon Amy Acker kedvéért átírta a karaktert.Szerző: hp

Az elmúlt húsz évben a Dollhouse volt az egyetlen olyan sorozat, amelynek annak ellenére rendelték be a második évadát, hogy bemutatásának évében ez volt a kritikailag legkevésbé sikeres széria. Szerző: hp

A sorozat története feltűnően hasonlít Joe Haldeman 1977-es, "All My Sins Remembered" című könyvének sztorijára.Szerző: hp

A rejtély
2008