Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Timcsi   2019. 03. 26.

Az ötlet jó, de helyenként hiányos a története. Volt benne potenciál és minden rész új téma köré épült.

indingo   2018. 04. 26.

Talán egy egész estés film érdekesebb lett volna témából. Túl szabdaltak volta a részek, 40 percben nem is lehetett annyira kifejten egy sztorit. Az ötlet maga érdekes.

VvV   2018. 11. 29.

Nem értem miért nem szerették a nézők. Az alapsztori nekem nagyon tetszett és a részeket is jól megcsinálták.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Kis hazánkban túl sok rész nem ment le, pedig egy ígéretes sorozat volt. Maga az alapkoncepció, hogy megvásárolunk egy személyt bizonyos alkalmakra magunknak tetszett.

Greeta   2017. 12. 18.

Az alapötlet nagyon tetszett, rengeteg potenciál volt benne. Egy ideig érdekes is volt, de utána valahogy egyre érdektelenebb részek következtek.

A sorozat atyja, Joss Whedon öt évadra tervezett, előre kitalálta, hogy alakuljon a történet, milyen irányba fejlődjenek a karakterek, a sorozatot azonban a második évad után leállították.

Eliza Dushku és Joss Whedon egy közös ebéd alkalmával állt elő a sorozat ötletével.

Dr. Saunders karaktere lényegesen idősebb lett volna, azonban Joss Whedon Amy Acker kedvéért átírta a karaktert.