összes rész (26)

Timcsi   2019. 03. 26.

Az ötlet jó, de helyenként hiányos a története. Volt benne potenciál és minden rész új téma köré épült.

indingo   2018. 04. 26.

Talán egy egész estés film érdekesebb lett volna témából. Túl szabdaltak volta a részek, 40 percben nem is lehetett annyira kifejten egy sztorit. Az ötlet maga érdekes.

VvV   2018. 11. 29.

Nem értem miért nem szerették a nézők. Az alapsztori nekem nagyon tetszett és a részeket is jól megcsinálták.

Bazzzsi   2017. 11. 02.

Kis hazánkban túl sok rész nem ment le, pedig egy ígéretes sorozat volt. Maga az alapkoncepció, hogy megvásárolunk egy személyt bizonyos alkalmakra magunknak tetszett.

Greeta   2017. 12. 18.

Az alapötlet nagyon tetszett, rengeteg potenciál volt benne. Egy ideig érdekes is volt, de utána valahogy egyre érdektelenebb részek következtek.

ocso   2015. 02. 28.

Sorozat kategóriában nem rossz. Sok a fotoshop és és a műiség benne. Simán felejthető, abszolút közepes film.

Fiatalság kirobbanó ereje   2016. 11. 17.

Nagyon ígéretesnek tűnt, de az idő elteltével egyre rosszabb-rosszabb és még rosszabb lett, lassacskán semmi értelmet nem láttam meg a sorozatban, és ez nagyon zavaró pedig egész jók voltak a szinészek is.

A sorozat atyja, Joss Whedon öt évadra tervezett, előre kitalálta, hogy alakuljon a történet, milyen irányba fejlődjenek a karakterek, a sorozatot azonban a második évad után leállították.

Eliza Dushku és Joss Whedon egy közös ebéd alkalmával állt elő a sorozat ötletével.

Dr. Saunders karaktere lényegesen idősebb lett volna, azonban Joss Whedon Amy Acker kedvéért átírta a karaktert.

Az elmúlt húsz évben a Dollhouse volt az egyetlen olyan sorozat, amelynek annak ellenére rendelték be a második évadát, hogy bemutatásának évében ez volt a kritikailag legkevésbé sikeres széria.

A sorozat története feltűnően hasonlít Joe Haldeman 1977-es, "All My Sins Remembered" című könyvének sztorijára.

A "W" ("Whiskey") a nemzetközi tengerészet bevett jele. Jelentése: "Orvosi segítségre van szükségem."

A Dollhouse volt Joss Whedon és Summer Glau negyedik kollaborációja.

Summer Glau azt követően csatlakozott a stábhoz, hogy korábbi sorozatát, a Terminátor - Sarah Connor krónikáit elkaszálta a szériát gyártó stúdió.