Dollhouse - A felejtés ára

Dollhouse

2019.03.26 Timcsi

Az ötlet jó, de helyenként hiányos a története. Volt benne potenciál és minden rész új téma köré épült.

2018.04.26 indingo

Talán egy egész estés film érdekesebb lett volna témából. Túl szabdaltak volta a részek, 40 percben nem is lehetett annyira kifejten egy sztorit. Az ötlet maga érdekes.

2017.11.02 Bazzzsi

Kis hazánkban túl sok rész nem ment le, pedig egy ígéretes sorozat volt. Maga az alapkoncepció, hogy megvásárolunk egy személyt bizonyos alkalmakra magunknak tetszett.

2018.11.29 VvV

Nem értem miért nem szerették a nézők. Az alapsztori nekem nagyon tetszett és a részeket is jól megcsinálták.

2017.12.18 Greeta

Az alapötlet nagyon tetszett, rengeteg potenciál volt benne. Egy ideig érdekes is volt, de utána valahogy egyre érdektelenebb részek következtek.

2015.02.28 ocso

Sorozat kategóriában nem rossz. Sok a fotoshop és és a műiség benne. Simán felejthető, abszolút közepes film.

Nagyon ígéretesnek tűnt, de az idő elteltével egyre rosszabb-rosszabb és még rosszabb lett, lassacskán semmi értelmet nem láttam meg a sorozatban, és ez nagyon zavaró pedig egész jók voltak a szinészek is.

A rejtély
Átutazók
2016
2004

2015.03.02 00Alexa00

Szerettem ezt a sorozatot sok potenciál volt benne. A 2. évadra ezeket meg is lépték, olyan irányba vitték az egészet, amire nem számítottam volna. Kár , hogy nem volt lehetőségük még több évadon át folytatni.

2016.05.04 SztarkTóni

Ez is egy ígéretes széria lehetett volna, de a Fox valamit nagyon benézett, hogy ezt a sztorit nem tudták valahogy kimenedzselni, hogy egyrészt nézhető, másrészt pedig sikeres legyen a közönség körében. Bírom Joss Whedont, csak kár, hogy a stúdió annyit beleugatott a sorozatba, hogy az igaz erősségei meg sem mutatkozhattak.