Dark Matter

Egy hat főből álló csapata egy elhagyott űrhajón tér magához az altatásból a világűr egy távoli szegletében. Az emlékeiket kitörölték, fogalmuk sincs, hogy kerültek a hajó fedélzetére. Az egyetlen nyom amin elindulhatnak egy raktér, mely tele van fegyverekkel, és… Több

1. évad (2015) - 13 epizód
2. évad (2016) - 13 epizód
3. évad (2017) - 13 epizód

2016.03.12 papaja

Végre itt van egy jó kis űrben játszódó sorozat megint! Jobbat vártam, azt be kell vallanom, de végülis ez is megteszi. A cselekménye kifejezetten jó; izgalmas és fordulatos. A szereplőkkel sem volt bajom, habár olykor amatőr a játékuk.

2015.08.27 issue

Nekem nem jött be ez a széria, sokkal jobbat is ki lehetett volna hozni belőle.

A képregény és a filmsorozat között van némi eltérés: One (Marc Bendavid) eredetileg zöld szemű, a képernyőn azonban barna szemekkel köszön vissza, Androidot (Zoie Palmer) pedig az eredeti tervek szerint haladva férfinak kellett volna játszania.Szerző: erare

A sorozat forgatókönyvírója, Joseph Mallozzi gyakran posztol blogján a széria történetével kapcsolatosan olyan információkat, melyek rendre nem kerülnek be a sorozat eseményeinek sorába.Szerző: erare

A sorozat első epizódját az az AmandaTapping rendezte, aki kulcsszereplője volt a Csillagkapu (1997) című sci-fi sorozatnak.Szerző: erare

Zoie Palmer (The Android) és Roger Cross (Six) szintén látható volt a The Guard (2009) című kanadai drámasorozatban.Szerző: erare

Anthony Lemke és Zoie Palmer is játszott az Elveszett lány (2010) című tévésorozatban.Szerző: erare