Videók

2. évad (2007) - 13 epizód
3. évad (2008) - 18 epizód
4. évad (2010) - 21 epizód
5. évad (2012) - 13 epizód

Az Eureka az Egyesült Államok legnagyobb elméinek otthont adó kisváros. A második világháború után Einstein arra a következtetésre jutott, hogy a tudományé a jövő. Ezért az ő javaslatára az USA elnöke, Harry S. Truman egy szigorúan titkos várost építtetett, melynek létezését sosem hozták… Több

Premier (HU): 2007.02.03.

2023.05.01 Gamehun638

A 13-as raktár és az Eureka. Mindkettő a végére unalmas lett és lapos.

2022.09.09 JRD

Érdekes sorozat. Fizika, kvantummechanika, kísérletek, zsenik és egy a többiek között nagyon is átlagosnak számító seriff. Engem annyira nem kötött le, de mégis nyugodt szívvel tudom ajánlani. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2021.05.26 Robinson76

Az emberi gyarlóság és a tudomány

Inkább egy – helyenként – poénos/comedy sci-fi sorozatról beszélhetünk eme széria kapcsán, amely egy városról szól, ami a legnagyobb elméknek ad otthont az Egyesült Államokban. A szigorúan titkos város soha nem került fel egy térképre sem, továbbá létezését sem hozták nyilvánosságra, és nem is véletlenül. Az elmúlt fél évszázad legnagyobb technológiai újításai mind itt születtek, de a tudományos kutatás nem mindig végződik úgy, ahogy tervezték... A sorozat hoz egyfajta átlagot, talán még az felett is teljesít az elején, de erre a szériára is igaz, hogy több volt benne, és a kezdetben jónak tűnő sorozat egy picit ellaposodik. Persze az is lehet, hogy az elmúlt 15 év alatt rosszul öregedett a sorozat, és azóta készültek lényegesen jobb szériák a műfajban, és ezért értékelem alul, de ez nálam csak közepes.

2021.10.29 Annuska

Nagyon szerettem ezt a sorozatot. Humoros volt, de mégis volt benne valami misztikus. A karaktereket is jól eltalálták.

2019.09.03 Ms. Akárki

Az eleje nagyon izgalmas volt ahogy ez a külső szemlélődő majdhogynem véletlen belecsöppent ebbe a furcsábbnál furcsább feltalálókkal és találmányokkal vegyes világba. De utána már egyre kevesebb eredeti ötlet kezdett lenni és csak ismételte önmagát.

A sorozatot Vancouver, Chilliwack, Surrey és Port Moody városában forgatták.Szerző: hp

A sorozat eredetileg az ötödik évad tizenkettedik részével ért volna véget, azonban Jaime Paglia, a sorozat atyja meg tudta győzni a szériát gyártó stúdiót, hogy a tisztességes lezárás miatt hadd készíthessenek plusz egy részt.Szerző: hp

A sorozatban a 13-as raktár (a SyFy másik saját gyártású sorozata) két színésze, Allison Scagliotti és is feltűnik, akik minkét szériában ugyanazt a karaktert játsszák (crossover). Szerző: hp

A készítők tervei szerint S.A.R.A.H. hangját eredetileg Sarah Michelle Gellar kölcsönözte volna.Szerző: hp

A sorozat ötlete Jaime Paglia és egy forgatókönyvíró barátjának közös ebédjén pattant ki producer és író fejből.Szerző: hp