Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai

Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai

Lois & Clark: The New Adventures of Superman

Lois Lane és Clark Kent a The Daily Planet riporterpárosa, akik minden információt igyekeznek begyűjteni a titokzatos Superman kilétéről. Clarknak ezzel párhuzamosan mindent el kell követnie, hogy a sokak által kedvelt szuperhős kilétét titokban tartsa, hiszen Superman nem más, mint ő maga.

(erare)

Premier: 1993.09.12.

1. évad (1993) - 21 epizód
2. évad (1994) - 22 epizód
3. évad (1995) - 22 epizód
4. évad (1996) - 22 epizód
Justin Whalin

2017.01.19 Gigi

Kedveltem ezt a filmet, bár messze elmarad a modernebb feldolgozásoktól izgalmakban és fordulatokban. Ez a verzió inkább a kedves, magánéleti, romantikus szálat hangsúlyozza.

2016.09.07 AlBundy

Fantasztikus, egyedi, magával ragadó hangulata miatt igazi, örök klasszikus nálam. Kár hogy HD kiadásra szinte esély sincs, de így is biztos vagyok benne, hogy még többször le fogom pörgetni az évek során.

Dean Cain fél a repüléstől.Szerző: rbernadett

Phyllis Coates, aki Lois Lane édesanyját alakít, játszotta Lois Lane-t az eredeti, Adventures of Superman (1952) című filmben. Szerző: rbernadett

John Shea úgy döntött, hogy kiszáll a sorozatból az első évad után, mert borzasztóan kimerítette a Los Angeles és New York közötti ingázás. Szerző: rbernadett

A mez azért lett sötétebb és rajta tompábbak a színek, mert az romantikusabb érzést vált ki.Szerző: rbernadett

Dean Cain és Lane Davies, mind a ketten július 31-én születtek. Szerző: rbernadett