Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai (1993)

Lois & Clark: The New Adventures of Superman

Gigi   2017. 01. 19.

Kedveltem ezt a filmet, bár messze elmarad a modernebb feldolgozásoktól izgalmakban és fordulatokban. Ez a verzió inkább a kedves, magánéleti, romantikus szálat hangsúlyozza.

AlBundy   2016. 09. 07.

Fantasztikus, egyedi, magával ragadó hangulata miatt igazi, örök klasszikus nálam. Kár hogy HD kiadásra szinte esély sincs, de így is biztos vagyok benne, hogy még többször le fogom pörgetni az évek során.

Teri Hatcher

Dean Cain fél a repüléstől.

Phyllis Coates, aki Lois Lane édesanyját alakít, játszotta Lois Lane-t az eredeti, Adventures of Superman (1952) című filmben.

John Shea úgy döntött, hogy kiszáll a sorozatból az első évad után, mert borzasztóan kimerítette a Los Angeles és New York közötti ingázás.