indingo   2017. 05. 03.

Kedvelhető, izgalmas sorozat VOLT egy ideig. Az utolsó pár évadot már nem néztem, pert már sok volt nekem, de ettől függetlenül az eredeti Superman filmek mellett az egyik legjobb.

Orosz István Nézhetetlen  2017. 08. 04.

Számomra nézhetetlen, számtalan részen át az történik annak idején lehullott a meteor eső , és aki érintkezik vele kap valamilyen különleges képességet amit rosszra használ. Jön a főhős akit az elején levernek mert ott a meteor darab és elgyengül, utána erőre kap és elveri a rossz szuper képességű embereket. Egy szóval dög unalmas!

Edii   2015. 09. 21.

Szerettem ezt a sorozatot, izgalmas és fordulatos volt, bár a végére egy kicsit elfáradt.

Norbi   2018. 07. 28.

Jó volt pár rész erejéig, utána kb. ugyanaz a séma volt az összes részében. A szuperhősös képességek igen jó látványt tudnak nyújtani, talán ez a legjobb része az egésznek.

Ms. Akárki   2019. 09. 14.

Imádom mind a mai napig. Nemrég néztem újra és még mindig nagyon tud. Lana-t nagyon kedveltem most is. Izgalmas fantáziadús sorozat. A zenéjét is imádom. Remekül megoldották a végkifejletet. Tinédzserkorom kedvence volt.

Allison Scagliotti
Adam Brody
Laura Vandervoort
Krista Allen
Carrie Fisher

Az Egyesült Királyság 4-es csatornáján a "Smallville: Superman The Early Years" (Superman, az első évek) címet kapta, a másodlagos címet később elhagyták.

(Thibo84)

Erica Durance (Lois Lane) visszatér a Superman mítoszokhoz, mint Kara Zor-El/Supergirl biológiai anyja, Alura Zor-El a Supergirl sorozatban (2015).

(Thibo84)

A képregényekben Lex Luthornak Clarkkal szinte kizárólag Supermanként van kapcsolata, soha nem is találkoztak az iskolában.