1. évad (2001) - 22 epizód
Adam Brody
Laura Vandervoort
Krista Allen
Carrie Fisher

1989-ban egy kansasi városra, Smallville-re hatalmas meteoreső zúdult. A katasztrófa során sokan meghaltak, azonban Jonathan és Martha Kentet egy kisfiúval ajándékozta meg a sors. 2001-re a fiuk már felnőtt, legjobb barátai Chloe és Peter. Clarknak fogalma sincs arról, hogy szülei egy… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2002.05.08.

2022.11.25 BDJN

IIIIIMMMMÁÁÁÁDDDDOOOOMMMM!!!!

2017.05.03 indingo

Kedvelhető, izgalmas sorozat VOLT egy ideig. Az utolsó pár évadot már nem néztem, pert már sok volt nekem, de ettől függetlenül az eredeti Superman filmek mellett az egyik legjobb.

2017.08.04 Orosz István Nézhetetlen

Számomra nézhetetlen, számtalan részen át az történik annak idején lehullott a meteor eső , és aki érintkezik vele kap valamilyen különleges képességet amit rosszra használ. Jön a főhős akit az elején levernek mert ott a meteor darab és elgyengül, ut... Több

2019.09.14 Ms. Akárki

Imádom mind a mai napig. Nemrég néztem újra és még mindig nagyon tud. Lana-t nagyon kedveltem most is. Izgalmas fantáziadús sorozat. A zenéjét is imádom. Remekül megoldották a végkifejletet. Tinédzserkorom kedvence volt.

2019.08.12 Norbert93

A szuperhős sorozatok egyik nagy előfutára volt a film. Bár konfliktusai sablonosak voltak (jön egy személy, akinek a kriptonittól különleges képességei lettek / vagy csak simán "rezgett" tőle), de az akkori felhozatalban mindenképpen magas szintű sz... Több

A Chloe Sulliven karakterét megformáló színésznőt, Allison Macket szektába való szexrabszolgák toborzása miatt letartóztattak, és 3 év börtönre ítélték.Szerző: Spidey

Az Egyesült Királyság 4-es csatornáján a "Smallville: Superman The Early Years" (Superman, az első évek) címet kapta, a másodlagos címet később elhagyták.Szerző: Thibo84

Erica Durance (Lois Lane) visszatér a Superman mítoszokhoz, mint Kara Zor-El/Supergirl biológiai anyja, Alura Zor-El a Supergirl sorozatban (2015).Szerző: Thibo84

A képregényekben Lex Luthornak Clarkkal szinte kizárólag Supermanként van kapcsolata, soha nem is találkoztak az iskolában.Szerző: Thibo84

Ted Whittal, aki a sorozatban Rick Flaget alakítja, feltűnik a 2016-os Öngyilkos osztagban is mint Olsen admirális.Szerző: Thibo84