80 nap alatt a föld körül (1989)

Around the World in 80 Days

cosmik   2016. 08. 16.

Hát, igen kicsit furcsa volt látni Pierce Brosnant ebben a szerepben, de meg kell hagyni nagyon jól állt neki. Csakis ajánlani tudom ezt a sorozatot kicsiknek és nagyoknak egyaránt, mert rettenetesen lebilincselő és izgalmas.

feri1   2015. 08. 02.

Én viszonylag eléggé későn láttam ezt a filmet, de szerintem ez a legjobb feldolgozása a történetnek. Nem csupán a parádés szereposztás és alakítások miatt, hanem mert egyszerűen hihetetlenül kidolgozott és izgalmas lett a sorozat.

Eric Idle
Julia Nickson
Eric Idle
Julia Nickson

Felhőtlen kikapcsolódást kapunk ettől a nem mostanában készült sorozattól, amelytől nem idegen a társadalomkritikai él sem, de csak annyira, hogy ne feküdje meg túlságosan a néző gyomrát. 8/10 több»