A Maharadzsa lánya

A Maharadzsa lánya

The Maharaja's Daughter
Videók

Az indiai származású Messua Shandar medika Montrealban. A gyönyörű nőbe beleszeret a helyi rendőr, Patrick O'Riley és a szerelmesek eljegyzik egymást. Egyik nap Messua meglátogatja édesapját Indiában. Hazájában kiderül, hogy a gazdag Chandragupta rádzsa érdeklődik iránta, de Messua visszautasítja a férfit és visszatér Kanadába a vőlegényéhez. A féltékeny rádzsa bosszúból elrabolja a nőt. O'Riley szerelme keresésére indul. A nyomok Indiába vezetnek: a rendőr rájön, hogy mennyasszonya a leggazdagabb maharadzsa lánya és a trón várományosa. A sors állandó megpróbáltatásai ellenére nem hagyja abba a nő keresését.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Kanada, Olaszország
Premier (HU): 2005.11.12.

1. évad (1994) - 3 epizód

2017.06.19 VK

Az előző kettő részhez képest ez mindenképpen gyengébb. A cselekménye nem annyira izgalmas és egy kissé összecsapták. Nincsenek benne izgalmas fordulatok.

2016.09.08 e-batta

Jó volt egy kicsit nosztalgiázni, végül is most már 20 éves ez a minisorozat, nagyon régen láttam a tévében. Az is igaz, hogy már akkor sem hagyott bennem túl mély nyomokat. Túl művi, túl csinált, túl hihetetlen, túl kalandos, és túlságosan kevert. E... Több

2016.05.09 hongkong2

Ez egy igazi romantikus film, nekem nagyon tetszett. Többször is láttam már. A film zenéje is nagyon tetszett. Van benne egy kis humor is. Én csak ajánlani tudom aki szereti a romantikus filmeket, az mindenképpen nézze meg.